sport

Sporty młodzieżowe 14 lipca 2021


Mała Liga

Mistrzostwa Dystryktu 1 Idaho: W ten weekend zaplanowano mecze w Top 3 Championship Series o tytuł dystryktu w dywizjach 12U (Majors), 11U i 10U.

Na 12U Hayden zmierzy się z Lewistonem.

Na 11U Coeur d’Alene zagra z Haydenem.

Na 10U zmierzy się z Coeur d’Alene w Post Falls.

We wszystkich dywizjach mecz 1 odbędzie się w piątek o 17:30, mecz 2 w sobotę o 10 rano, a mecz 3 (jeśli jest wymagany) w niedzielę o 10 rano

Wszystkie mecze będą rozgrywane w kompleksie sportowym Canfield w Coeur d’Alene.

Wyniki rundy z zeszłego tygodnia:

12U

piątek

Hayden 14, Lakeland 2, 4 trasy

Lewiston 12, Sandpoint 1, 4 piętra

Post Falls 25, Coeur d’Alene 10

sobota

Post Falls 11, Lakeland 1, 5 tras

Hayden 3, punkt piaskowy 0

Coeur d’Alene 4, Lewiston 3

11U

piątek

Hayden 16, Post Falls 4, 7 biegów

sobota

Coeur d’Alene 8, Hayden 6

Lewiston 12, Post Falls 7

10U

piątek

Coeur d’Alene 14, Post Falls 4, 5 tur

Hayden 17, Lakeland 4

sobota

Post Falls 13, Lakeland 3, 5 tras

golf

Washington Junior Golf Association

Mistrzostwa Subprowincji

W klubie golfowym Coeur d’Alene

7 lipca

Chłopcy w wieku 8-11-1 lat, Leland Kosky 44,2, Jack Paphos 45,3 (remis), Mason Dietzen, Cole Paquin 46.

Chłopcy 12-13-1, Ben Vock 77. 2, Carson Kochar 78. 3, Johnny Dorey 82.

Chłopcy 14-15 – Grant Potter 76.2, Stephen Paul 77.3, Max Hausfeld 80.4, Geo Berry 82.

Chłopcy 16-18 – 1, Benjamin Mulder 72.2, Cameron Simmons 75.3, Benjamin Krug 76.4 (remis), Riley Stansbury, Bradley Mulder 78.

Dziewczęta w wieku 8-11 – 1 rok, Ella Wilson 46.

Dziewczyny 12-13-1, Melia Sirenzia 90,2, Kariana Carlson 98.

Dziewczęta 14-15 lat – Braylin Bayer 80,2, Spencer Sirenzia 85,3, Brooke Bloom 87,4, Avery Bayer 89.

READ  Mistrzyni Świata Jeetika odnosi sukcesy w młodzieżowych mistrzostwach kraju w boksie | wiadomości bokserskie

Dziewczyny 16-18 – Taylor Mullarsky 72,2, Charlotte Bloom 93,3, Kaden Kate 98.

Sporty w prawdziwym życiu

baseball

6 lipca

Na polach w prawdziwym życiu

piłka T

Gra 1 ciasto na ciasto vs pieczony smok

Drużynowe hity ciasta na ciasto – Samuel Archer, Connor Archer, Hunter Branting, Evan Fay, Wyatt Kreiger, Grayson Sifford, Remington Swartzendruber, Adeline Wiedebush, Brooklyn

Zespół Hits Toasted Dragons — Elias Castro, Beau Cliff, Harper Four, Mika Kakalik, Ezekiel Kakalik, Yeshua Lang, Canon Olson, Wes Rig, Abel Sapp, Charlie Short

Gra 2 niebieskie smoki kontra białe tygrysy

Hits Team Blue Dragons – Leighton Bronner, Landon Link, Owen Loken, Easton Moody, Jordan Antivirus, Dylan Patterson, Logan Simmons, Brett Wise

Gra 3 Green Thunder kontra Czerwony Pająk

Hits Team Green Thunder – Isaac Clegg, Lazarus Adman, Grayson Faust, Bennett McBroom, Brody O’Grady, Graham Thurston

Hits Team Red Spiderman – Brody Burnett, Vera Cannon, Gage Degel, Graydon Desautel, Aedan Genovese, Bentley Karst, Wesson Malmstadt, Adam Terry, Eli Waco

4 Blazin Cheetos kontra Gra 4 Niebieskie muszle

Przeboje Blazine Cheetos – Waylon Chappelle, Bradley Coffey, Declin DeRochers, Madison Forkner, Isaac Marques, Beckett Murphy, Christian Boland, Bradley Sandin, Sawyer Smith, Luke Squires

Wyścigi Blue Shells – Buddy Blizzard, Brandon Burasa, Mason Butler, Declan Francis, Amaris Hawkins, Cole Rounds, Aaron Sarver, Owen Skaggs, Riker Sheffield

stadion autokarowy

1. gra

Drużyna Mighty Thunder Sharks – 8

Hity – Levi Anderson, Afton Arota, Paxton Bond, Aliana Collins, Triton Crouch, Gabriel Adman, Fox Harty, Enoch Ruiz, Ebit Vucinic, Cady Whiteman, Hudson Whiteman

Dzikie Białe Wilki – 11

Hity – Ori Brennan, Maverick Fisher, Joel Hambsch, Cadence Hilliard, Daniel Rutherford, Ava Smotherman, Jura Teske, Grant Hilliard

READ  Morgantown Boys wycofują się z Welling Park w finale sekcji | Wiadomości, sport, praca

2. gra

Drużyna Blue Water Monsters – 18

Trafienia – Riker Archer, Roy Gallos, Lanyon Marker, Julian Nelke, Kaley O’Brien, Hudson Payne, Graham Wilson

Zielone szerszenie – 16

Hity – Jameson Pearl, Landin Carhart, Jesse Dolan, Dustin Dolan, Cole Lozo, Jackson Antivirus, Jas Park, Jonathan Reinhardt, Parker Sandin, Avery Terry

3. gra

Drużyna Ognistych Smoków – 13

Hity – Anna Carr, Micah Creighton, Parker Degraaf, Cooper Faust, Rhino Greco, Caden Hammer, Elijah Lott, Cassie Ralston, Nora Raskill, Quinn Tachini

Drużyna Bananowców – 12

Hity – Ethan Denisuk, Titus Kakalik, Ryan Kakalik, Cole Martin, Gus Rigg, Simon Schroeder, Jack Schroeder, Jacob Sylvan, Adi Waco, Jackson Waco, James

4. gra

Drużyna Fibre Wolves – 6

Hity – Tobin Bethke, Tommy Cooper, Benjamin Ferguson, Ezra Kenny, Luke Mazuka, David Morency, Kilar Nelson, Emma Robinson, Scott Short, Teddy Stapley

Zielone jajka i szynka – 7

Hity – Charlotte Bateman, Jerzy Duarte, Travis Letau, Ryan Letau, Jess Moser, Jaden Berry, Lex Schaeffler, Landon Thurston

Prześlij do wtorku do południa materiały dotyczące sportów młodzieżowych i pozauczelnianych do publikacji w środę. Wyślij e-mailem historie i zdjęcia (w formacie .jpg) na adres [email protected]

Informacje: 664-8176 wew. 2019

obrazek

obrazek

obrazek

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment