sport

Ruby, Renfrew, Polska przejmują kwadratowe flagi w Clermont | Sporty

Claremont – Co za noc w Claremont Motorsports Park.

Kiedy Mike Parks obudził się w kolejny ponury i bolesny deszczowy piątek 9 lipca, oparł się logicznej pokusie, by w kolejną deszczową piątkową noc w wyścigu Thrasher Road włączyć wczesną wtyczkę i ostatecznie jego wahanie się opłaciło. Świetna chwila!

Nie tylko słońce wróciło, ale największy tłum od lat wrócił z nim na lokalny tor wyścigowy. Największe fajerwerki pokazują, że Claremont widział na wielu księżycach. I, bardzo mało prawdopodobne, w dziewiątą noc zakończenia wyścigu w 2021 roku dwóch zwycięzców pierwszego sezonu to zrobi.

Brian Robbie i Mark McClay przez lata odnieśli wiele zwycięstw w Claremont Motorsports Park. Jednak żaden z nich nie nadzorował toru zwycięzcy w tym sezonie przed piątkiem.

W piątek na CMP w pit stopach było ponad 100 zawodników. Zmodyfikowany gorący but Matt Kimball ustanowił szybki czas wcześniej w kwalifikacjach, ale nikt nie był szybszy, aby ukończyć 35 okrążeń niż Robie Sunapee, zmodyfikowany mistrz.

Robbie wygrał z Kimballem po swoim trzecim wczesnym ostrzeżeniu przed dzisiejszym głównym turniejem, a następnie odniósł swoje pierwsze zwycięstwo tutaj tego lata. Jeff Rollins był mocny na drugim miejscu, a Walt Hammond był szybki na trzecim.

Supergwiazda Southern State, Jimmy Renfrew Jr., wrócił z dwumiesięcznej nieobecności i wraca do miejsca, w którym przerwał po wygraniu dwóch pierwszych zwycięstw w sezonie Street Stock.

Andrew Brousseau prowadził pierwszych sześć rund tej rundy, a następnie przyznał punkt Robertowi Thompsonowi. Renfrew, który wystartował z czwartego rzędu, objął prowadzenie na 12 okrążeniu i nigdy nie oglądał się za siebie. Joe Tetreault był mocny na drugim miejscu, wyprzedzając Dave’a Greenslita pod warcabami, a Cody Schoolcraft i Briana Akusis byli blisko tyłu w ostrożnym 30-lapie.

Podobnie jak w Polsce, handicap Pure Stocker umieścił Marka McClaya w pierwszym rzędzie w 23-osobowym składzie startowym. I jak Polska prowadził całą drogę.

Były zwycięzca Nick Holly zajął drugie miejsce za Amy Jaecox na szóstym okrążeniu, ale to było mniej więcej tyle, ile mógł uzyskać. Najlepszy strzelec Dylan Zulu wspiął się na trzecie miejsce na 18 okrążeniu, ale bez ostrożności, aby wypełnić ogromną lukę między nim a Holly, musiał zadowolić się brązowym medalem w piątek. Andrea Saint-Amour była imponującą czwartą lokatą, a Kyle Templeton z siódmego na piąte miejsce.

Dustin Thibodeau nie został pokonany na torze w tym sezonie w Six Shooters. W piątek wyprzedził swojego ojca Johna na 18 okrążeniu, aby wygrać ostrożny wyścig 20 Laber. To był szereg wyróżnień dla rodziny wyścigowej Thibodeau, a Dustin odniósł swoje ósme zwycięstwo w 2021 roku przed swoim ojcem Johnem i bratem Buckym.

New England Antique Racers pojawili się w mieście w piątek, w swojej pierwszej rundzie sezonu na CMP.

Hometracker Jamie Ferland odniósł popularne zwycięstwo w NEAR Modifieds, wygrywając replikę samochodu zbudowanego przez jego ojca, Danny’ego Ferlanda. Bob Donahue był drugi, a Jimmy Allen trzeci. Warcaby NEAR Sportsman trafiły do ​​Johna Adamsa podczas jednorazowego rejsu Bobby Dragon.

W 50-okrążeniowym Enduro Night’s Cup to Drake Nelson przejął ster, gdy kapitan Robert Shaw był nękany na 21 okrążeniu. Stamtąd Nelson popłynął, aby zdobyć swoje drugie tego lata zwycięstwo w Enduro. Chris Colburn był drugi, a Richie Turner był trzeci.

Podczas gdy prezenter autostradowy DJ Girard zakończył zwycięstwo w Enduro 50-lapper, jego wysiłki przyniosły prawie 4000 dolarów dla David’s House, co było zwycięstwem samym w sobie.

Akcje uliczne: Jimmy Renfrew Jr., Joe Tetro, Dave Greensley, Cody Skolcraft, Brianna Akosis, Jack McClay, Jeremy Zulu, Trevor Rock, Scott Wade, Chris Emerson.

czysty zapas: Mark McClay, Nick Holly, Dylan Zulu, Andrea Saint-Amour, Kyle Templeton, Nolan McClay, Raven Streeter, Amy Jaecox, Drake Nelson, Travis Sykes.

Późna forma: Ben Boland, Ricky Bly, Ryan Bell, Chris Jackman, Craig Smith.

Sześć strzelców: Dustin Thibodeau, John Thibodeau, Bucky Thibodeau, Travis Hollins, Robert Shaw, Mike Yeaton, Chuck Snead, Lucas Bernacci, Marc LaRouche, Andy Leclerc.

50 stron Enduro: Drake Nelson, Chris Colborne, Richie Turner, Robert Shaw, Eric Sinclair.

Claremont Motorsports Park będzie milczeć w następny piątek, 16 lipca, gdy trzeci biegacz wyjedzie na coroczne wakacje w środku lata. Prace w CMP zostaną wznowione w piątek 23 lipca.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment