Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Specjalista ds. Odzyskiwania Klientów |  polerowanie

Specjalista ds. Odzyskiwania Klientów | polerowanie


Obsługa klienta


Utrecht


polski, polski i angielski

Na tym stanowisku Twoim głównym obowiązkiem będzie przetwarzanie zwrotów podatku VAT od klientów w jak najbardziej efektywny sposób, aby jak najszybciej uzyskać maksymalne zwroty. Będziesz zapewniać doskonałą obsługę zarówno klientom wewnętrznym, jak i zewnętrznym oraz przeprowadzać ich przez proces, wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności interpersonalne.

wymagania:

Ze względu na charakter tej roli, aby odnieść sukces, musisz być wydajny, dokładny i zorientowany na szczegóły. Oczywiście terminy zwrotu podatku będą wiązać się z terminami, których należy dotrzymać, dlatego ważne jest, aby dobrze funkcjonować pod presją. Obsługa klienta to także nazwa gry, dlatego kluczowe znaczenie ma nastawienie na klienta i umiejętności interpersonalne. Oprócz tych umiejętności ważne jest również, abyś posiadał:
– Znajomość języka polskiego na poziomie komercyjnym (C2), biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
Dostępność 40 godzin tygodniowo;
udokumentowane doświadczenie biurowe;
– Znajomość SAP i MS Office;
– Proaktywny, elastyczny i elastyczny sposób myślenia;
– Doskonałe umiejętności komunikacyjne i oko do szczegółów.

Korzyści płacowe:

Nasz klient może zaoferować pełnoetatową, długoterminową umowę z dynamicznym międzynarodowym zespołem z siedzibą w Utrechcie.

O firmie:

Nasz klient jest wiodącym międzynarodowym dostawcą usługi zwrotu podatku VAT dla swoich klientów z branży transportowej. Zarządzają zwrotem podatku VAT za granicą, a także finansowaniem przed VAT bezpośrednio dla swoich klientów. Ich największymi klientami są międzynarodowe firmy naftowe, myta, paliwowe i transportowe w całej Europie.
Obecnie poszukują skrupulatnego, zorientowanego na szczegóły i przystojnego współpracownika, który wzmocni ich dział obsługi klienta.

Tabuk:

READ  Kierowcy ciężarówek wzywają UE do zakończenia umowy o dostępie do Ukrainy - Świat