Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sonic Origins zawiera animacje, tryb lustra i nie tylko

obrazek: Stacja SEGA/Sonic

Famitsu przeprowadził transmisję na żywo, aby zaprezentować niektóre z wielu różnych funkcji nadchodzącej kompilacji SEGA, Sonic Origins, ma swoją premierę 23 czerwca. Czas więc to zignorować granice wokalne Rozczarowanie niektórych z nas ogarniających klasyczną erę Sonic.

mieć kanał ogonów Aby podziękować mu za wszystkie aktualizacje z dzisiejszej transmisji, ponieważ udostępniono zrzuty ekranu i zrzuty ekranu z transmisji na Twitterze. Jesteśmy pod wrażeniem.

Pierwsza to prawdopodobnie jedna z nowych kinowych scen w trybie fabularnym. Omówiliśmy, że tryb fabularny będzie dostępny wyłącznie dla Sonic, a jednym z powodów, których oczekujemy, są te nowe, starannie stworzone sceny. To pasuje do jakości wyświetlacza wykrywania, ponieważ wygląda na Wspaniały – w zasadzie na równi z mania dźwiękowaOtwarcie!

To wszystko jest tutaj! Kultowe wizualizacje okolicy Green Hill, Motobug Badnik, Flickies wyłaniające się z robotów i zwierzęta uchwycone w kapsule, gdy bardziej wszechstronny Robotnik leci w dal. to jest Tak wyobrażaliśmy sobie Sonic w 1991 roku. Jest fajny. Nie zabieraj nas mu.

Oczywiście możemy usiąść wygodnie i cieszyć się tymi wizualizacjami przez cały dzień, ale SEGA wprowadza do planu coś więcej niż tylko zupełnie nowe sceny. Famitsu pokazał kilka innych funkcji, dając nam spojrzenie na menu pauzy i ekran wyboru postaci – który pozwala wybrać między Sonic, Tails, Knuckles, Sonic & Tails i Knuckles & Tails – od Sonic Jeż 2. Ostatnie ujęcie wygląda jak ekran wyboru trybu, który ma być ogromną mapą świata:

możesz zobaczyć Jeż SonicSłynna Wyspa Południowa, Sonic Island 2 West, Dźwiękowy 3 i stawy„Pływająca wyspa, mała planeta płyta audio CD. W trybie misji możesz zobaczyć Veg-O-Fortress z Sonic Spinballi jest prawdopodobne, że otoczeniem muzeum jest charakterystyczna wyspa w Dźwiękowy wybuch 3D.

READ  Pełna wersja gry TimeSplitters 2 zostaje odblokowana w Homefront: The Revolution

Kolejną nową funkcją, która pojawi się w Sonic Origins, jest możliwość grania w każdą grę od tyłu, Mario kart-wzorzec. Nie, nie w samochodach wyścigowych. dreszcze – ale w trybie lustrzanym, który odwraca każdą grę w jej lustrzanym odbiciu.

To może być miłe, małe wyzwanie do zabawy, jeśli dobrze znasz te cztery klasyczne gry. Chociaż klip pokazuje nam tylko początek Sonic 3 i Angel Island Zone, w tym przerywnik, możesz zobaczyć, co robi SEGA tutaj. To sprawi, że zakręci nam się w głowach. Jesteśmy tak przyzwyczajeni do sposobów i wzorców, że odwracanie wszystkiego dookoła może nas zrzucić!

Zajrzeliśmy też do trybu muzealnego, w którym będzie przechowywana cała muzyka, grafika, historia i skrzynie z dziełami sztuki. zapamiętać Sonic mega grupa? Trochę tak by było.

Miejmy nadzieję, że istnieją japońskie i północnoamerykańskie ścieżki dźwiękowe do CD! Ale nie możemy się doczekać, aby przeszukać archiwa, przeczytać wszystkie informacje i przeczesać każdy kawałek grafiki koncepcyjnej. Wiemy, że jesteśmy Nintendo Live, ale mamy słabość do niebieskiego przyciemnienia.

Sonic Origins wystartuje za kilka tygodni! Powiedz nam, co myślisz o niektórych z tych nowych dodatków — ten tryb definiuje mapę, prawda? – poniżej.