Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Siły Kosmiczne rozpoczynają ostatnią fazę jednolitych testów

Siły Kosmiczne rozpoczynają ostatnią fazę jednolitych testów

W ciągu najbliższych trzech miesięcy ponad 100 strażników w ośmiu instalacjach będzie nosić najnowsze prototypy mundurów Sił Kosmicznych, gdy służba wejdzie w końcową fazę testów umundurowania.

okres „testu korozyjnego”, Rozpoczęło się kopnięcie 18 września pozwala członkom służb przetestować wygodę i codzienną funkcjonalność odzieży Space Force, zanim odzież zostanie sfinalizowana i rozdana każdemu rodzicowi w 2025 r.

Najnowszy i najmniejszy oddział wojska zadebiutował w pierwszych odsłonach swojego munduru dwa lata temu w tym miesiącu. Pochwały za stylową kurtkę inspirowaną Star Trekiem zostały zrekompensowane kpiną z jej luźnych spodni.

Wrażliwi na opinie projektanci Sił Kosmicznych poprawka Mundur przez kolejne lata – zwężanie spodni, dopasowywanie kołnierzyków, eksperymentowanie z materiałami. Tej wiosny, podczas dwumiesięcznej fazy „testu dopasowania”, służba zwróciła się do 100 strażników z Bazy Sił Kosmicznych Pentagonu i Peterson w Kolorado jako modeli, aby dopracowali styl i proporcje munduru.

Aby skorzystać z tego nowego doświadczenia, wybierz członków służby w Camp Smith w stanie Nowy Jork; Stacja Sił Kosmicznych Cavalier, Dakota Północna; Baza Sił Powietrznych Goodfellow w Teksasie; Baza Sił Powietrznych Kirtland w Nowym Meksyku; Baza Sił Powietrznych Lackland w Teksasie; Baza lotnicza Landstuhl, Niemcy; Baza Sił Kosmicznych Vandenberg w Kalifornii; Japońska firma Yokota AB przekaże nam opinie na temat najnowszych rozmiarów. Zrobią to generał dywizji Sił Kosmicznych Stephen Whitney i inni członkowie wyższego dowództwa Zaangażowany Jak wynika z komunikatu prasowego służb, podczas testów z opiekunami świeckimi.

Jaime Moore Carrillo jest członkiem redakcji „Military Times” i „Defence News”. Pochodzący z Bostonu Jaime ukończył stosunki międzynarodowe, historię i język arabski na Uniwersytecie Georgetown, gdzie pełnił funkcję starszego redaktora prowadzonej przez studentów gazety The Hoya.