Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Senatorowie Bidena i republikańscy utknęli w impasie w związku z negocjacjami dotyczącymi infrastruktury — tak jak to się stało | Wiadomości z USA

Chociaż senator Dwór Joego W obliczu presji, by odmówić poparcia szeroko zakrojonej ustawy o głosowaniu, panowała spokojna atmosfera, gdy we wtorek spotkał się z kilkoma czołowymi amerykańskimi organizacjami praw obywatelskich, aby przedyskutować tę ustawę.

„Była całkowicie konstruktywna. Nie była co najmniej zdenerwowana. Widzisz, jeśli kiedykolwiek było napięte spotkanie, to spotkanie zostało zaplanowane. Ale tak nie było. ” Damon HewittPrezes i dyrektor generalny Komitetu Prawników ds. Praw Obywatelskich zgodnie z prawem powiedział Guardianowi. „Ten związek, który nadal budujemy, jest jeszcze lepszy, więc zobowiązaliśmy się, że nie będzie to napięte, niszczące bomby spotkanie”.

Manchin powiedział również, że spotkanie było konstruktywne, choć nie zrobił na nim wrażenia.

„Nie sądzę, aby ktokolwiek zmienił swoje stanowisko w tej sprawie. Po prostu uczymy się, skąd wszyscy pochodzą” – powiedział.

Spotkanie podkreśla ogromną władzę Manchina nad przyszłością w głównych projektach praw obywatelskich, jak również prawie każdy inny element programu Demokratów. Adwokaci powinni szukać sposobu na pokazanie Manchinowi pilności działania bez odsuwania ich od ich sprawy.

Chuck SchumerLider większości w Senacie zapowiedział, że pod koniec czerwca odbędzie się głosowanie nad ustawą dla ludności. Powiedział wtorek Można Zmiany na fakturze są dokonywane przed tą datą – dorozumiane potwierdzenie, że bieżąca faktura może być niepraktyczna z powodu zastrzeżeń Manchina. Senator Dick Durbin z Illinois, Powiedział wtorek Demokraci spodziewali się, że Manchin przedstawi konkretną listę swoich obaw związanych z ustawą.

Zapytany, czy Manchin zrozumiał, jak pilna jest praca nad prawami do głosowania, Hewitt powiedział: „Pilne, nie jestem pewien, czy wyciąga rękę, ponieważ jest inna godzina. Jego zegarek to długa gra”.

„Ludzie mogą mówić, że dąży do tego lub tamtego, co może uzyskać dla swojego stanu. Może część z tego jest prawdą, nie wiem. Ale spotkał się z głębokimi zasadami. Wierzyć w to, co mówi i mówić to, w co wierzy .

READ  Dlaczego bąbelki w szampanie pękają w linii prostej, podczas gdy bąbelki w piwie nie