Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Donald nazywa Bitcoin oszustwem po tym, jak widzowie myśleli, że podczas mówienia ma na sobie spodnie lub pieluchę

Trump został skomentowany na temat wygórowanych wydatków na Bidena na początku wyborów

Bandar powiedział, że był na spotkaniu zaledwie kilka tygodni po tym, jak koronawirus zaczął rozprzestrzeniać się w Ameryce, gdzie ktoś pospieszył, aby go zamknąć.

W swojej książce, jak napisał, Trump powiedział swojemu wewnętrznemu kręgowi, że przywódcy demokratów „rozpoznają, że on (Biden) jest stary” i „odbierzą mu zasadnicze zwycięstwo” i „oddadzą je komuś innemu”.

„Dają go Hillary albo Michelle Obamie” – powiedział Trump.

Wydaje się, że Trump „podał to jako powód, by na początku tego miesiąca powstrzymać masowe wydatki przeciwko Bidenowi”.

Bender twierdzi również, że ankieter kampanii Trumpa, Tony Fabrizio, „poświęcił prawie całą stronę pilnej trzystronicowej notatki na rozszyfrowanie spisku, w którym Demokraci ukradną nominację Bidena”.

Fabrizio podobno napisał w notatce: „Wiem, że istnieją pewne obawy (z którymi zdecydowanie się nie zgadzam), że jeśli pójdziemy za Bidenem zbyt wcześnie, możemy go załamać, a Demokraci zajmą jego miejsce w ich konwencji.

„Wiem, że POTUS ma tendencję do podzielania tego poglądu. Ale to, czy mogą go ukraść Bidenowi, czy nie, szybko staje się kwestią sporną. I być może POTUS musi zobaczyć i zrozumieć następną oś czasu”.

Bender napisał w swojej książce, że ankieter „ma na celu obalenie” teorii poprzez „identyfikację pozostałych demokratycznych prawyborów, w których Biden nie miał znaczącego pretendenta, i delegowanie matematyki, aby zapewnić nominację”.

READ  Obudziłeś się rozmawiając? Poznaj nowych postępowców w Bundestagu - POLITICO