Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sega zamienia „Space Channel 5” i „Comix Zone” w filmy

Sega opracowuje filmowe adaptacje dwóch klasycznych tytułów firmy, Kanał kosmiczny 5 A Dzielnica komiksów.

Według raportu z Hollywoodzki reporterSega będzie współpracować z Picturestart w celu dostosowania tych dwóch biznesów. Picturestart to firma zajmująca się produkcją filmową, która niedawno odpowiadała za komediodramat 2022 cha cha gładka. po sukcesie Jeż Sonic, Sega wydaje się szukać innych rzeczy, które można przekształcić w filmy, a producent Sega jest Jeż Sonic Jako kontynuacja tego filmu producent Toru Nakahara będzie również służył jako producent tych filmów.

Dzielnica komiksów Jest to side-scrollowa gra przygodowa osadzona w 1999 roku, w której protagonista zostaje wciągnięty do swojego świata przez superzłoczyńcę. Podczas gdy Kanał kosmiczny 5 Jest to tytuł Dreamcast z 2002 roku, który śledzi dziennikarza walczącego z inwazją kosmitów za pomocą siły tańca.

The Kanał kosmiczny 5 Adaptacja będzie nosiła tytuł Kanał 5. Film będzie komedią, której założeniem jest pracownik fast foodu, z którym kontaktuje się reporter z przyszłości, który potrzebuje jego pomocy w uratowaniu świata przed inwazją obcych. Odbywa się to oczywiście dzięki sile tańca wirusowego. Kanał 5 Napisane przez Barry’ego Battlesa i Nira Paniriego, a do zespołu dołączył dyrektor Sega Games, Takumi Yoshinaga.

„Sonic 2” wprowadza Knuckles do serii filmów. Źródło: najważniejsza

Dzielnica komiksówAdaptacja zostanie nazwana region. Ten film zawiera autora komiksów i ekscentrycznego pisarza kolorowego, który oddaje się komiksom. Para będzie musiała współpracować, aby powstrzymać superzłoczyńcę, który sieje spustoszenie na świecie. region Zostanie napisany przez My Kat, a dołączy do niego producent Sega Kagasei Shimomura.

Nie ma żadnych szczegółów dotyczących okna, w którym te filmy mają się ukazać.

w innych wiadomościach, Slime Rancher 2 Wczesne wejście rozpoczyna się 22 września.

READ  Teleskop Hubble'a jeszcze się nie skończył, ponieważ postępy Kosmicznego Teleskopu wysyłają nowe, oszałamiające obrazy z „Galaktycznej Kolizji”