Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hack pakowania walizek: Stewardesa opowiada o tym, jak „zmaksymalizować przestrzeń” i „przenieść więcej” |  Wiadomości podróżnicze |  Podróż

Hack pakowania walizek: Stewardesa opowiada o tym, jak „zmaksymalizować przestrzeń” i „przenieść więcej” | Wiadomości podróżnicze | Podróż

Była gospodyni Selena Beding powiedziała, że ​​jeśli chodzi o pakowanie: „Najlepszą rzeczą dla mnie jest składanie ubrań tak, jakbyś wkładał je do szuflady”.

Selena wyjaśniła, że ​​kiedy wyjeżdża na wakacje lub jedzie do pracy, zawsze stara się „ubrać ubrania tak kwadratowe i prostokątne, jak to tylko możliwe”.

Podróżni powinni składać swoje ubrania i wkładać je do torby jak do szuflady i zawsze „podążać za kształtem torby i dociskać ją przed założeniem kolejnej warstwy”.

Stewardesa kontynuowała: „Zauważysz pewne luki między ubraniami a końcami torby.

„W tych obszarach zwijałabym kawałek ubrania, którego nie mam nic przeciwko marszczeniu” – wyjaśniła.

Czytaj więcej: Mama uderza w Center Parc z powodu „ogromnego zagrożenia dla zdrowia i bezpieczeństwa”

Ten hack jest bardzo przydatny do „maksymalnej oszczędności miejsca”. Po prostu umieść w szczelinach ubrania lub drobne akcesoria, takie jak piżama, skarpetki lub bielizna.

„Spraw, aby zestaw odzieży był jak najbardziej wytrzymały!” Poleciła Selena.

„Najlepszą radą dla wszystkich, jeśli chodzi o pakowanie toreb” według stewardesy jest „nie wkładanie do torby, którą zamierzasz wysłać, rzeczy lub pieniędzy, które są cenne i niezastąpione”.

Podróżni powinni unikać umieszczania gotówki i kosztowności w bagażu rejestrowanym, ponieważ często są one zgubione lub uszkodzone.

nie przegap

„Zamiast tego włóż go do bagażu podręcznego, tak jak ci, którzy są z tobą cały czas” – poradziła Selena.

Członek załogi dodał, że zawsze jeździ na wycieczki z dodatkowymi plastikowymi torbami i „niezłym materiałem, który możesz kupić online” na swoje zabrudzone ubrania. To „kolejna dobra rada, aby nie mieszali się z czystymi ubraniami” – powiedziała.

W filmie, który Selena udostępniła w mediach społecznościowych, poradziła, aby „ubrania, które planujesz nosić na pierwsze dni podróży” w bagażu podręcznym, na wypadek zgubienia torby.

READ  Obserwuj krater pozostawiony przez niepożądane uderzenie przestrzeni kosmicznej na Księżyc

Poleciła również pakowanie do torebki przedmiotów, z którymi „jesteś połączony i nie chcesz zgubić”. Mogą to być „niezastąpione rzeczy, takie jak stare dokumenty lub zdjęcia”.

Czytaj dalej: Księżniczka Beatrice Letnie wakacje z rodziną w niedrogim miejscu

Do torby podręcznej wrzuć też rzeczy, które mogłyby się zepsuć, „np. prezenty kupione dla bliskich”.

Selena powiedziała, że ​​zawsze ma przy sobie krem ​​nawilżający i źródlaną mgiełkę termalną, ponieważ „po tylu godzinach w samolocie skóra robi się naprawdę sucha”.

Gospodarz Miguel Muñoz dodał, że pomimo tych wszystkich wskazówek, jeśli wczasowicze potrzebują więcej miejsca na swoje rzeczy, mogą skorzystać z „hakatu na pakowanie torby na laptopa”.

Ujawnił, że pasażerowie mogą „przenieść więcej”, zabierając ze sobą torbę na laptopa, ponieważ mogą być przewożeni „dodatkowo do torby podręcznej” i nigdy nie będą sprawdzani przez linie lotnicze.

Miguel wyjaśnił: „Po prostu owiń swoje ubrania wokół laptopa. Albo włóż inne, cięższe przedmioty do torby na komputer”.

„Jest to nie tylko świetny sposób, aby przewozić więcej, ale także pomaga uniknąć opłat za bagaż z nadwagą”.

Dzieje się tak, ponieważ „torba na laptopa nigdy nie jest obciążona i zawsze możesz w niej umieścić niektóre swoje rzeczy” – powiedział.

Członek załogi dodał: „Ponadto, jeśli zgubisz swoją torbę rejestrowaną, będziesz mieć dodatkowe ubrania i bieliznę. I nie będziesz musiał nawet nosić laptopa!” Miguel ujawnił.