Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sędzia Brett Kavanaugh pozytywnie testuje Covid-19

Sędzia Brett Kavanaugh pozytywnie testuje Covid-19

Kavanaugh, Kto został w pełni zaszczepiony?Sąd stwierdził w oświadczeniu, że wyniki badania były pozytywne w czwartek wieczorem. Najbliższa rodzina Justice uzyskała wynik negatywny i nie wykazała żadnych objawów.

Kavanaugh przeszedł w czwartek rutynowy test Covida przed piątkową inauguracją koleżanki Amy Connie Barrett, na którą nie będzie już uczestniczył z ostrożności, powiedział sąd.

Jego pozytywna diagnoza koronawirusa może oznaczać, że nie opuści ławki w poniedziałek, początek nowej kadencji i jaka będzie jego pierwsza osobista sesja ze wszystkimi dziewięcioma sędziami.

Kavanaugh niedawno uzyskał negatywny wynik testu na Covid-19 w poniedziałek, wraz z innymi sędziami, przed nimi Spotkanie za zamkniętymi drzwiami Omówienie spraw, które powinny znaleźć się w porządku obrad sądu. W środę w Anacostia Park w Waszyngtonie poprowadź trzymilowe wyzwanie ACLI Capital Challenge.
Sędziowie planują wrócić do tej sali sądowej Termin na argumenty ustne, po tym jak pandemia zmusiła ich do kłótni przez telefon.

Sesje nie będą otwarte dla ogółu społeczeństwa, ale transmisja audio na żywo, która była podstawą ustnych argumentów telefonicznych, będzie kontynuowana.

Przed dołączeniem do ławki Barrett zaraził się koronawirusem zeszłego lata i czuł się „trochę z powodu pogody, ale wyzdrowiał” poinformował CNN.

Ta historia została zaktualizowana o dodatkowe informacje.

READ  „Moja rodzina potrzebuje mojego wsparcia, aby jeść”: Jak Indonezyjczycy przybyli do pracy na farmie Kent | Imigracja i azyl