Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sarah Jessica Parker nie mogła się powstrzymać od zastanowienia, czy powinna poddać się liftingowi

Sarah Jessica Parker nie mogła się powstrzymać od zastanowienia, czy powinna poddać się liftingowi

Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock (

Sarah Jessica Parker Mówi otwarcie o operacjach plastycznych.

W rozmowie udzielonej w czwartek 29 czerwca br Howarda Sterna’S Pokaz Sirius XMParker, lat 58, ujawniła, że ​​„tęskniła” za liftingiem twarzy. Temat pojawił się, gdy 69-letni Stern zapytał The ten wolny gwiazda, jeśli jest poprawna Steve’a Martina W pewnym momencie napisała list, w którym napisała, że ​​jest piękna i mogłaby zostać główną damą. Martin podzielił się obserwacją podczas testu Parkera Historia Los Angelesktóry po raz pierwszy został pokazany w 1991 roku.

Parker wyjaśnił: „Myślę, że ta historia… wyszła ode mnie, kiedy zostałem obsadzony Historia Los AngelesTo było tak, jakby Steve Martin mówił: „Myślę, że jesteś atrakcyjny, możesz grać takie role”. Następnie Stern Parker zapytał: „Kiedy patrzysz w lustro, czy nie widzisz przystojnego człowieka we wszechświecie?”

Parker przyznała, że ​​„naprawdę nie lubi na siebie patrzeć… To znaczy myślę, że wszystko ze mną w porządku”. the rozwód Aktorka powiedziała, że ​​myśli o botoksie lub innych zabiegach kosmetycznych, ale zastanawia się, czy nie jest za późno.

„Szczerze myślę, że przegapiłem lifting. Staroświecki” – powiedział Parker Sternowi. „Ten, który masz, gdy masz 44 lata”.

Chociaż Parker nigdy nie była narażona na przestępstwo, nie osądza tych, którzy to zrobili. „Rozumiem, dlaczego ludzie dokonują tej zmiany, ponieważ w szczególności skupia się na wyglądzie kobiet”.

Wyjaśniła: „Do zeszłego roku, kiedy rozpoczęliśmy nowy sezon, było wiele artykułów na ten temat Starzeje się i starzeje z wdziękiem … Myślę, że ludzie powinni robić wszystko, co sprawia, że ​​czują się lepiej, patrząc na zewnątrz ”.

Carrie Bradshaw z Parkera przeszła operację plastyczną podczas pierwszego sezonu, odcinka szóstego I tak po prostu. Podczas tego odcinka Carey spotkała doradcę, który pokazał jej, że może wyglądać „15 lat młodziej” z wykonaną pracą. „Och, pamiętam ją” – zachwycała się Carey. Chociaż kusiło ją, aby przejść przez procedurę, autorka zdecydowała, że ​​„kochała ostatnie 15 lat” i chciała, aby jej twarz to odzwierciedlała.

READ  Fotograf Westport uwiecznia historię Ukrainy w Polsce

W wywiadzie Parker wyglądała szykownie z przedziałkiem na środku, cieniem do powiek i subtelnym konturem. Miała na sobie szarą koszulę z długimi rękawami Prążkowane detale na piersisrebrny naszyjnik z łańcuszkiem i wyrazisty czarny lakier do paznokci – co jest dla niej bardzo nietypowe.

Parker powiedział na początku tego miesiąca wesołość To tylko Carrie, zwykle nie jest typem, który robi manicure. Żartowała: „Nigdy nie robię sobie paznokci… i prawdopodobnie dwa razy miałam lakier do paznokci na paznokciach w ciągu 10 lat”. Chociaż Carrie jest znana ze swoich nowych paznokci, Parker ujawniła, że ​​fani mogą spodziewać się projektanta mody Olśniewający lakier do paznokci W kolejnych odcinkach I tak po prostu: „Pomyślałem, że byłoby to interesujące, patrząc na ubrania i otoczenie, w którym rozgrywają się te sceny”.