Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rynek warstw kontaktowych w Polsce

Rynek warstw kontaktowych w Polsce

W 2022 roku metodologia modelowania rynku Global Data ustaliła, że ​​Polska jest wiodącym graczem na rynku warstw kontaktowych na rany. 3M bez przerwy B. Brązowy Melsungen, Celoblast, Branża medline, Opieka zdrowotna MolnlyckeSmith & Nephew i Urgo.

Zrozumienie wielkości rynku może mieć kluczowe znaczenie dla oceny możliwości i podejmowania świadomych decyzji dotyczących wejścia na rynek i wyjścia z niego. Firmy produkujące urządzenia medyczne mogą identyfikować atrakcyjne segmenty na swoich rynkach i opracowywać strategie marketingowe w oparciu o prognozy dla tych segmentów.

WCL jest wykonany z materiałów tkanych lub nietkanych. Można je nakładać bezpośrednio na ranę. WCL są perforowane/przepuszczalne i umożliwiają przechodzenie wysięku przez opatrunki wtórne. Zaletą warstw kontaktowych jest to, że pozostają one na łożysku rany przez kilka dni bez zakłócania wzrostu nowej tkanki oraz chronią łożysko rany podczas zmiany opatrunku. Skutecznie zmniejsza uraz i ból podczas zmiany opatrunku oraz wspomaga proces gojenia. W tej części monitorowane są antybakteryjne warstwy mające kontakt z raną i nie zawierające mikroorganizmów warstwy mające kontakt z raną. Antybakteryjne WCL to rodzaje WCL, które zawierają środek antyseptyczny w celu zmniejszenia ryzyka rozwoju bakterii i innych mikroorganizmów na ranie i otaczającej ją skórze. Nieprzeciwbakteryjne warstwy kontaktowe na rany (WCL) to warstwy kontaktowe, które nie są pokryte środkami antyseptycznymi.

Rynek warstw kontaktowych w Polsce może się rozszerzać lub kurczyć z powodu różnych czynników, w tym demograficznych, zachorowalności i rozpowszechnienia chorób, kwestii makroekonomicznych i względów geopolitycznych. Nagła, nieoczekiwana zmiana tych czynników może zakłócić rynek, ale może być też spowodowana zmianami w praktyce klinicznej, które zwykle prowadzą do zmiany diagnozy lub leczenia pacjentów w ramach procesu doskonalenia praktyki klinicznej. .

Aby zapoznać się z niedawną analizą rozmiarów rynku warstw kontaktowych z urazami w Polsce, Kup raport tutaj.

READ  Multidyne Video & Fiber Optic Systems otwiera nowe biuro w regionie EMEA w Polsce