Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozwój śródmieścia zapewnia dodatkowy impuls dla turystyki – wewnątrz Indiana Business

Rozwój śródmieścia zapewnia dodatkowy impuls dla turystyki – wewnątrz Indiana Business

Nowo ochrzczony Bicentennial Unity Plaza w Gainbridge Fieldhouse w centrum Indianapolis już cieszy się zainteresowaniem potencjalnych wydarzeń turystycznych, mówi wiceprezes wykonawczy Visit Indy Chris Gall.

Gall powiedział Jerry’emu Dickowi, gospodarzowi Inside INdiana Business, że w ciągu najbliższych czterech lat w mieście dostępna będzie infrastruktura związana z turystyką o wartości prawie 2 miliardów dolarów, a plac służy jako centralne centrum tej inwestycji.

„To łatwe w użyciu narzędzie do planowania spotkań, przestrzeń skupiona na wydarzeniach, o której wiemy, że już przyciąga uwagę tych, którzy mówią: «Wow, jak możemy wykorzystać tę przestrzeń w ramach spotkania w Indianapolis?»” powiedział Gall.

Gall powiedział, że dodanie nowych hoteli, takich jak 40-piętrowy Signia by Hilton z 800 pokojami, który zostanie wybudowany w ramach rozbudowy Indiana Convention Center, sprawi, że Indianapolis stanie się szybko rozwijającym się miastem.

„Nasze miasto ma charakter, którego ludzie chcą być częścią, i to pomaga nam wyjść z tej pandemii, przyciągając coraz większe konferencje i zapewniając bezpieczeństwo tym, którzy rozważali opuszczenie miasta” – powiedział.

Projekt rozbudowy hotelu i centrum kongresowego Signia o wartości 800 milionów dolarów ma na celu zmianę konfiguracji Pan Am Plaza w centrum Indii. Centrum kongresowe powiększy się o 143 500 stóp kwadratowych, w tym sala balowa o powierzchni 50 000 stóp kwadratowych, a plany przewidują także restaurację, powierzchnię handlową i dodatkowy parking.

Nasi partnerzy w IBJ Wspomniałem w zeszłym tygodniu Plany projektowe projektu zostały jednomyślnie zatwierdzone przez inspektora słuchu w ośrodku regionalnym. 20 września na posiedzeniu Komisji Rozwoju Stolicy Miasta odbędzie się przesłuchanie projektów.

Gal powiedział, że szósta rozbudowa centrum kongresowego już się opłaciła dzięki Gen Con i Międzynarodowy Korpus Perkusyjny odnowili swoje zobowiązanie do pozostania w Indy ze względu na projekt. Po raz pierwszy rozważana jest jeszcze nienazwana umowa z Indym.

READ  Przed Europą Środkowo-Wschodnią czekają czarne perspektywy wzrostu stan

„W tym tygodniu mamy w mieście grupę, która właśnie się tym zajmie [host] Porozumienie ogólnomiejskie. Nigdy nie rezerwowali Indianapolis. „Będzie to rok 2035. Pod względem liczbowym będzie porównywalny z FFA National” – powiedział. „Są tu ze względu na ten projekt. Są tu ze względu na nowość i chcą wiedzieć, jak będzie wyglądać Indianapolis w 2035 r., kiedy będą debatować z Chicago i Indy na temat tego wielkiego wydarzenia”.

Gall powiedział, że ekspansja stawia Indianapolis w konkurencji z większymi niż wcześniej rynkami, w tym z Dallas, Orlando, Nowym Jorkiem i Las Vegas.

„Każdego dnia konkurujemy z nimi i jesteśmy w stanie to robić, ponieważ się rozwinęliśmy, otrzymaliśmy większe obiekty i wolne wieżowce hotelowe. Ale nie możemy stać w miejscu, bo wiemy, że te duże miasta mają teraz nasze liczby. „

Ciąg dalszy historii poniżej