Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roberta „Bobby” Drake | Wiadomości, sport, praca

Columbiana – Roberta Konstabl Drake, lat 80, z Columbiana, zmarł późnym wieczorem w środę 7 kwietnia 2021 roku w Christian House we wschodniej Palestynie.

Pani Drake urodziła się 9 lipca 1940 roku w Kristlin w stanie Ohio jako córka nieżyjącego już Paula i Elizabeth Hoffman Snyder.

Bobby ukończył Christline High School w 1958 roku. Przez osiem lat pracowała jako sekretarka w Joga Plastics Company w Christline, zanim przeniosła się do Wschodniej Palestyny ​​w 1968 roku. Była członkiem byłego kościoła Grace Lutheran we Wschodniej Palestynie. Bobby był także gospodynią domową i opiekunką wielu dzieci we Wschodniej Palestynie i Kolumbii, w tym Catherine, Elizabeth, Jared i Mark Van Arsdel, którzy byli jak jej rodzina. Produkowany i sprzedawany pod nazwą craft Hobby Bobby Od 25 lat na emeryturze 2004.

W Crestline była godnym doradcą (1956) zgromadzenia Rainbow for Girls Crestline nr 66 i została odznaczona Wielkim Krzyżem Koloru w 1957 r. Członek byłego ministra wschodniej Palestyny ​​nr 381 Medalu Gwiazdy Wschodniej, była otrzymał Wschodnią Gwiazdę Roku w roku 1957. Rok 2000 był starszą stroną Vice Wielkiej Matrony w 2002 roku. Bobby był także przez kilka lat członkiem zarządu i sekretarzem Tęczy Dziewcząt Wschodnich Palestyny ​​nr 77. Była członkiem 64. Sanktuarium Białej Polski, członkiem Pomocnika Legionu Amerykańskiego przy Galeonie oraz członkiem Krajowego Stowarzyszenia Kolei Emerytów i Weteranów.

Jej mąż, John D. Drake, którego poślubiła 25 października 1966 roku, poprzedziła ją śmiercią 23 września 2008 roku.

Roberta przeżyła swoją córkę Joan Heimlich Bush z Galleon w Ohio. Bratanek Richarda R. Snyder z Delaware w stanie Ohio; Siostrzenica Uten Miller z Tarborough, Karolina Północna, która pomogła ją wychować; Troje wnuków: Geoffrey LaRue, Jonathon LaRue i Jimmy LaRue; I dwoje wnuków.

Jak poprzedziła śmierć jej syna Kenmore Drake; Siostra Mildred Pomerich i brat Bradford Snyder.

READ  „Niebo nie byłoby w boksie bez Anthony'ego Joshuy”

Rodzina przywita przyjaciół w sobotę, 10 kwietnia 2021 r. Od 12:00 do 13:30 w domu pogrzebowym Van Dyke Swaney Riteg we Wschodniej Palestynie, gdzie wymagane są maski na twarz i przestrzegane będą protokoły zachowania dystansu społecznego.

Prywatne nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w sobotę 10 kwietnia 2021 r. O godzinie 13:30 w domu pogrzebowym z księdzem Williamem Wilkinsem. Nabożeństwa Eastern Star odbędą się o godzinie 14:00 w domu pogrzebowym. Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu Glenview.

Pamiątkowe darowizny na rzecz funduszu stypendialnego im. Kenmore B. Drake’a można dokonać w YSU, Office of University Development, One University Plaza, Youngstown, OH 44555.

Rodzina i przyjaciele mogą przeglądać ten nekrolog i przesyłać kondolencje na stronie www.familycareservices.com

09.04.2021