Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przyjdź Strictly Dance 2022 NA ŻYWO |  Flower East kończy pokaz

Przyjdź Strictly Dance 2022 NA ŻYWO | Flower East kończy pokaz

Po roku oczekiwania, Strictly Come Dancing powraca w sezonie 20 z zupełnie nowym składem celebrytów, którzy trafiają na parkiet.

W piątek odbyła się impreza inauguracyjna, podczas której celebryci w składzie Strictly Come Dancing 2022 poznali profesjonalnych tancerzy.

Pary Strictly Come Dancing 2022 zostały następnie ujawnione, gdy nowi profesjonaliści Vito Coppola i Carlos Joe powitali swoich pierwszych celebrytów.

Vito został sparowany z piosenkarką i prezenterką Fleur East, która ma ścisły harmonogram, by żonglować swoim intensywnym życiem zawodowym z Strictly.

Przemawiając podczas startu, powiedziała: „Mam sześć alarmów, które ustawiłam, bo wszystkie odkładam na drzemkę. Wstanę o 4.30 rano i obudzę wszystkich, a potem tańczę do nocy!”

Kiedy zapytano Vito, jakim byłby nauczycielem, powiedział: „Pod tym uśmiechem jestem bardzo twardy, ale jestem pewien, że nic jej nie będzie, bo też ciężko pracuje!”.

Carlos wyszedł na parkiet z Molly Rainford z CBBC, która nie mogła się doczekać, by pokazać swoje ruchy.

„Nie mogę się doczekać tańca i nauczenia się kilku rzeczy, czuję, że to będzie elektryczne” – dodała.

Na tegorocznej liście znalazła się również pływaczka paraolimpijska Ellie Symonds, która niedawno ujawniła, jak przystosuje się do swojej rutyny.

O swojej partnerce zawodowej Nikita Kuzmin wyjaśniła: „Nigdy wcześniej nie tańczyłam tego z nikim, kto ma karłowatość i nigdy w życiu nie tańczyłam.

„Więc powiedzieliśmy sobie, po prostu zobaczymy, jak on, no wiesz, się przystosuje. Na przykład, gdybym musiał trzymać to inaczej, trzymałbym to inaczej. To może być zupełnie inne, ale myślę, że gdybym mógł to zrobić to jest całkowicie poza moją strefą komfortu, ludzie obserwujący z domu mogą zdać sobie sprawę, że mogą się przystosować”.

W sobotę 24 września celebryci i ich zawodowi partnerzy wystąpili po raz pierwszy razem. Po każdym rutynie były oceniane przez sędziów Strictly Come Dancing, a wszystkie punkty były dodawane do tabeli liderów.

READ  Recenzja Ronina • Wiadomości anime z Wielkiej Brytanii

Wracają do jury prezesi Shirley Palace, Craig Revell-Horwood, Motsy Mabuse i Anton de Beek, który po jego odejściu na początku tego roku przejmuje stanowisko na stałe od Bruno Toniloya.

Ponieważ jest to ich pierwszy tydzień na parkiecie, wszystkie gwiazdy są odporne na dyskwalifikację. Ich wyniki zostaną połączone z wynikami drugiego tygodnia, po którym rozpocznie się głosowanie publiczne. Następnie dwie gwiazdy, które zdobyły najmniej głosów, będą musiały ponownie wykonać swoją rutynę, po czym sędziowie ujawnią, kogo chcą uratować i kto wróci do domu.

W 20. sezonie widzowie będą mieli spokój, gdy serial powróci do Blackpool.

Tydzień, w którym pozostali zawodnicy występują w Blackpool Tower Ballroom, został odwołany podczas pandemii, ale BBC niedawno potwierdziło Blackpool i nowy tydzień poświęcony obchodom setnych urodzin BBC.

Mówiąc o planach na sezon 20, producentka wykonawcza Sarah James powiedziała: „Wiemy, jak bardzo widzowie uwielbiają tygodnie o trudnych tematach, więc wspaniale, że możemy ogłosić nowy tydzień, z okazji stulecia BBC.

„Wspaniale jest móc potwierdzić, że w tym roku wrócimy do słynnej wieży w Blackpool i nie możemy się doczekać powrotu do Blackpool!”

Oto wszystko, co wydarzyło się podczas pierwszych koncertów.