Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przegląd Surge (2021)

Przegląd Surge (2021)

skok2021.

Wyreżyserowane przez Anila Karię.
W rolach głównych Ben Wishaw, Ellie Huddington, Ian Gilder i Chris Coogel.

Wniosek:

Zlokalizowany 24 godziny w Londynie, skok To ekscytująca opowieść o człowieku, który wyrusza w brawurową i lekkomyślną podróż do samowyzwolenia.

Jeśli ciekawi cię niepokój, obserwuj skok Przez 30 minut będziesz miał chwyt. Od jakiegoś czasu nie było filmu z taką energią; Ten poziom absolutnego pobudzenia jest obecnie rzadkością. Nawet w najbardziej pełnych akcji dramatach nie przeszkadza mi to tak, jak zrobił to pierwszy film Aneila Karii.

Teraz mówienie, czy to dobrze, czy źle, jest sprawą osobistą. Ten pisarz lubi się denerwować podczas filmu, podczas gdy inni postrzegają kino jako sposób na relaks. Więc dla tych, którzy chcą się zrelaksować, to nie jest dla ciebie. Dla tych, którzy potrzebują szybkiego ujęcia filmu, skok To droga do zrobienia. Niestety, film po prostu nie wytrzymuje szalonego tempa i po chwili zaczyna się odchudzać.

Ale wycofaj się trochę skok To nowy dramat psychologiczny wyreżyserowany przez Anila Karię. Znany z nagrodzonego nagrodą BAFTA filmu krótkometrażowego i niektórych programów telewizyjnych, Kariya wszedł do świata filmowego z bardzo odważnym oświadczeniem. Nawet jeśli film mi nie odpowiada, sam poziom kunsztu i pokazanego talentu sprawiają, że idziesz dalej. To samo dotyczy głównego aktora, Bena Whishawa, który potrafi zamienić najbardziej namiętne sceny w coś, co chcesz oglądać.

Whishaw gra Josepha, strażnika lotniska w swoim ostatnim wątku. Mieszka samotnie, zmęczony pracą i bez pieniędzy, Joseph podąża ścieżką, która prowadzi go do jakiegoś zwykłego szaleństwa. Brak gotówki na coś, czego chce, wystarczy, by wyrzucić go zza krawędzi, napadając na bank. Kiedy Józef zobaczył, jak się sprawy mają, zmienił swoje pozornie pozbawione sensu życie w coś przyjemniejszego.

Widzieliśmy tę kombinację niezliczoną ilość razy, zwłaszcza na Krople Od Joela Schumachera. Chociaż to nie do końca spełnia ten poziom, oba filmy mają podobnie solidną wydajność. Gdyby nie talenty Bena Wushu, skok Nie zbliży się do jego poziomu sukcesu. Aktor rzucił się na to przedstawienie, sprawiając, że każda mała chwila wydaje się wiarygodna i szczera. Chociaż nigdy nie jest mi smutno z powodu Josepha, Whishaw przybliża cię do zrozumienia.

skok Niestety nie radzi sobie z fotografowaniem i edycją. Ogólny wygląd filmu jest rozmyty i niechlujny, co może dodać do atmosfery, której szuka Aneil Karia, ale w większości wypadają jako niechlujne. Cała akcja kamery wygląda tak, jakby wszystko było kręcone ze średniego zbliżenia, tak napięte i twarzą wszystkich. Znowu wybór estetyczny, ale często jest to wybór amatorski, a nie artystyczny. Dodaj do tego rozmazany wygląd wszystkiego, a zaczyna się wydawać, że jest to niskobudżetowy, samodzielny film, w którym nigdy nie było korekcji kolorów ani szerokiego ujęcia.

Edycja też jest trochę, wybór i trochę uzasadnione. Ale zaczął odczuwać, że sporadyczna i gorączkowa edycja raczej przeszkadza w opowiadaniu i przedstawieniach, niż je podnosi. To wszystko może warunkować styl historii, którą chcą opowiedzieć, ale chciałbym, aby filmowcy poszli dalej.

Kiedy tekst jest tak mocny jak tutaj, skok Spakuj tam duży cios, mam nadzieję, że strona techniczna nadąża za innymi działami. Film marnuje bardzo mało czasu na cokolwiek i pulsuje z dużą prędkością i odpowiednią ilością przypływu. Jest imponujący i łatwy do oglądania, ale sprawia też, że słabsze momenty, takie jak niestabilna kinematografia, wyróżniają się jeszcze bardziej.

Anil Kariya i Ben Wizhou powinni stać się silnym duetem w filmach. Myślę, że Martin Scorsese i Leonardo DiCaprio to typ dynamiczny. Kariya i Whishaw wydają się mówić do siebie językiem filmowym, a to jest złożona więź kompozycji. gdyby skok Dał mi cokolwiek, wspaniale jest widzieć, jak te dwie przeplatają się na innym poziomie.

Whishaw daje kolejny świetny występ w swojej wyłaniającej się liście ważnych ról, a Aneil Karia czuje się jak supergwiazda, która tworzy swój kierunek. Po prostu daj tym dwóm więcej czasu na rozwój i możemy spojrzeć wstecz skok Jako mocny punkt wyjścia dla dwóch wielkich gwiazd w przyszłości.

Mit migotania oceny – Film ★★★ / Movie ★★★

Moreno EJ

https://www.youtube.com/watch?v=embed/playlist

READ  Betfan generuje w pierwszym półroczu 2023 roku zysk netto na poziomie 3,75 mln zł - Wiadomości z europejskiej branży gamingowej