Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przed strategią: określ swój bankroll

Poproś profesjonalnych graczy, aby udzielili Ci tylko jednej porady, która pomoże Ci nauczyć się wygrywać na automatach online Spinia casino i bądź przygotowany na słyszenie tej samej odpowiedzi w kółko:

  • Sekretem wygrywania na automatach jest właściwa strategia zarządzania bankrollem.
  • Profesjonalni gracze powiedzą ci, że musisz z góry wiedzieć, ile pieniędzy możesz wydać na automaty.
  • Strategia
  • Za każdym razem, gdy uruchamiasz automat do gry online, jesteś proszony o podjęcie dwóch bardzo ważnych aspektów: wartości monet, którymi będziesz grać, oraz liczby monet, które zainwestowałeś w każdy zakład.

Jest to ważne, ponieważ obstawianie czterech monet 0,50 to nie to samo, co obstawianie jednej monety 2,00. Chociaż te dwa zakłady na automaty mają ten sam koszt, mogą dawać bardzo różne wyniki.

A jeśli poważnie myślisz o tym, jak wygrywać na automatach, musisz wiedzieć.

Automaty online oferują takie same wypłaty, niezależnie od tego, czy postawisz 1, 2 lub więcej monet. Zmienia się mnożnik, który zwiększy (lub nie) zarobione pieniądze.

Postaw monetę i możesz pomnożyć swoją wygraną przez 1x. Postaw dwie monety, a mnożnik wynosi 2x.

Teraz, czy rozumiesz, dlaczego zakład za cztery monety był najlepszym wyborem w powyższym przykładzie?

Jedyna różnica polega na tym, że obstawiasz maksymalną ilość monet dozwoloną przez maszynę, ponieważ dzieje się tak, gdy mnożnik staje się większy niż liczba monet „zainwestowanych” w grę.

Następnie jest część o tym, jak wygrać jackpota w automatach online

Jak widzieliśmy w przeszłości, większość automatów do gier udostępnia swoje największe wygrane i jackpoty tylko tym, którzy obstawiają najwięcej.

Więc jeśli Twoim celem jest zdobycie jackpota w automatach online, nie musisz po prostu stawiać dużych zakładów. Musisz postawić maksimum.

Strategia dostawy

Jak to właściwie działa, jest bardzo proste: gdy spojrzysz na swoje dwie karty i odkrytego krupiera, zobaczysz, że twoje szanse na wygraną wydają się niewielkie. Ale dzięki tej strategii możesz dopasować swoją rękę i spasować połowę swojego pierwotnego zakładu, jednocześnie „doganiając” resztę. Zrozumiałe, że nie jest to dostępne wszędzie, gdzie grasz, ale jest to świetna siatka bezpieczeństwa, szczególnie dla początkujących, jeśli znajdziesz się przy stole, który to oferuje.

READ  Ambasador Izraela potępia „rażący antysemityzm” podczas marszu propalestyńskiego w Warszawie

Są dwa sposoby na rozegranie kapitulacji:

  • Późna dostawa – możesz dopasować swoją rękę tylko wtedy, gdy krupier zobaczy Twoją ukrytą rękę i nie masz blackjacka.
  • Wczesna dostawa — ta opcja jest najczęściej oferowana w kasynach europejskich i azjatyckich i jest bardzo rzadka w Stanach Zjednoczonych. Tutaj gracz ma możliwość poddania się po odkryciu tylko pierwszej karty krupiera, niezależnie od tego, czy zamknięta karta jest równa Black Jackowi, ponieważ nie została jeszcze ujawniona.