Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Protestujący na rzecz klimatu przerywają pojawienie się Teda Cruza w The View | Wiadomości z USA

Dzienny talk-show The View na chwilę pogrążył się w chaosie, gdy protestujący klimatyczni przerwali wywiad z senatorem z Teksasu. Ted Cruz w poniedziałek.

Cruz był w trakcie rozmowy o inflacji, kiedy skandował w stylu: „Teraz rządowe finansowanie!” wydać się.

Republikański polityk i komitet stewardes wyglądał na zirytowanych, gdy ludzie za kamerami krzyczeli na nich. pokaż spikera, ABCWydawało się, że wyciszył dźwięk w środku przerwania, więc niewiele z tego, co krzyczał, było słychać.

Była urzędniczka i współgospodarz Białego Domu Donalda Trumpa, Alyssa Farrah Griffin, odpowiedziała protestującym: „Radzimy tu o pogodzie!”

Współprowadząca i aktorka Whoopi Goldberg dodała: „Ups! Przepraszam! Panie, panie, przepraszam. Wykonujmy naszą pracę. Wykonujmy naszą pracę. Słyszymy, co masz do powiedzenia, ale musisz iść”.

Cruz powiedział, że „nawet nie słyszał, co protestowali”. Współobrońca i prawnik Sunny Houston wyjaśnił Cruzowi, że protestujący oskarżyli program o nierelacjonowanie klimatu.

Griffin żartował Cruzowi, że protestów nie było nawet wokół niego.

Młodzieżowa Grupa Klimatyczna Sunrise Move Później przyznał się do odpowiedzialności protestować.

Ta awaria jest ostatnim z serii bezpośrednich działań podejmowanych przeciwko wybitnym osobistościom i instytucjom na całym świecie w imię szerzenia świadomości narastającego kryzysu klimatycznego.

Na początku tego miesiąca aktywiści klimatyczni z Just Stop Oil wrzucili zupę pomidorową w słynny obraz słonecznika Vincenta van Gogha w National Gallery w Londynie, zanim przyłożyli ręce do ściany. W niedzielę członkowie niemieckiej grupy ekologicznej obrzucili tłuczonymi ziemniakami obraz Claude’a Moneta w muzeum w Poczdamie.

wnuczka potentata naftowego J Paula Getty’ego, Eileen GettyPrzekazała miliony swojej fortuny na Fundusz na rzecz Pogotowia Klimatycznego, który przyznaje nagrody pieniężne organizacjom takim jak Just Stop Oil. Powiedziała, że ​​jest „dumna z szerszej rozmowy”, w której rozpoczęły się demonstracje, takie jak protesty sztuki na coraz bardziej niemożliwym do zamieszkania terenie.

Fundusz Pogotowia Klimatycznego wydany ostrzeżenie „Zbliżają się kolejne protesty”.

Ani ABC, ani The View nie skomentowali poniedziałkowego protestu.

READ  Wally niszczycielski szał! Sfilmowano szalejącego morsa wspinającego się na inną łódź u wybrzeży Irlandii