Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Protestujący na rzecz klimatu przerywają pojawienie się Teda Cruza w The View |  Wiadomości z USA

Protestujący na rzecz klimatu przerywają pojawienie się Teda Cruza w The View | Wiadomości z USA

Dzienny talk-show The View na chwilę pogrążył się w chaosie, gdy protestujący klimatyczni przerwali wywiad z senatorem z Teksasu. Ted Cruz w poniedziałek.

Cruz był w trakcie rozmowy o inflacji, kiedy skandował w stylu: „Teraz rządowe finansowanie!” wydać się.

Republikański polityk i komitet stewardes wyglądał na zirytowanych, gdy ludzie za kamerami krzyczeli na nich. pokaż spikera, ABCWydawało się, że wyciszył dźwięk w środku przerwania, więc niewiele z tego, co krzyczał, było słychać.

Była urzędniczka i współgospodarz Białego Domu Donalda Trumpa, Alyssa Farrah Griffin, odpowiedziała protestującym: „Radzimy tu o pogodzie!”

Współprowadząca i aktorka Whoopi Goldberg dodała: „Ups! Przepraszam! Panie, panie, przepraszam. Wykonujmy naszą pracę. Wykonujmy naszą pracę. Słyszymy, co masz do powiedzenia, ale musisz iść”.

Cruz powiedział, że „nawet nie słyszał, co protestowali”. Współobrońca i prawnik Sunny Houston wyjaśnił Cruzowi, że protestujący oskarżyli program o nierelacjonowanie klimatu.

Griffin żartował Cruzowi, że protestów nie było nawet wokół niego.

Młodzieżowa Grupa Klimatyczna Sunrise Move Później przyznał się do odpowiedzialności protestować.

Ta awaria jest ostatnim z serii bezpośrednich działań podejmowanych przeciwko wybitnym osobistościom i instytucjom na całym świecie w imię szerzenia świadomości narastającego kryzysu klimatycznego.

Na początku tego miesiąca aktywiści klimatyczni z Just Stop Oil wrzucili zupę pomidorową w słynny obraz słonecznika Vincenta van Gogha w National Gallery w Londynie, zanim przyłożyli ręce do ściany. W niedzielę członkowie niemieckiej grupy ekologicznej obrzucili tłuczonymi ziemniakami obraz Claude’a Moneta w muzeum w Poczdamie.

wnuczka potentata naftowego J Paula Getty’ego, Eileen GettyPrzekazała miliony swojej fortuny na Fundusz na rzecz Pogotowia Klimatycznego, który przyznaje nagrody pieniężne organizacjom takim jak Just Stop Oil. Powiedziała, że ​​jest „dumna z szerszej rozmowy”, w której rozpoczęły się demonstracje, takie jak protesty sztuki na coraz bardziej niemożliwym do zamieszkania terenie.

READ  Dowódca fińskich sił zbrojnych: Jesteśmy gotowi stawić czoła każdemu rosyjskiemu atakowi, Finlandia

Fundusz Pogotowia Klimatycznego wydany ostrzeżenie „Zbliżają się kolejne protesty”.

Ani ABC, ani The View nie skomentowali poniedziałkowego protestu.