Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premiera Najlepszych Pokazów Mody i Urody – Współpraca Biznes wrzesień 2022

Premiera Najlepszych Pokazów Mody i Urody – Współpraca Biznes wrzesień 2022

Zaprojektowany przez Yurę Kim

To początek zupełnie nowego miesiąca, a wiesz, co to oznacza – nadeszła Twoja miesięczna dawka najnowszej mody i urody! Jest wrzesień, więc mamy w mózgu naszą latte z dynią z przyprawami, przytulne swetry i przybory szkolne. A przez nowe przybory szkolne mamy na myśli makijaż Winx Saga i niektóre rzeczy z najnowszej premiery Good American.

W zeszłym miesiącu omówiliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o butach adidas Bad Bunny, kolekcji Zodiac Emi Jay x Frasier Sterling, kropli do makijażu Colourpop z High School Musical oraz odzieży domowej Lizzo Yitty. Och, i jak możemy zapomnieć o keczupowym wyzwaniu Rihanny w porównaniu z makijażem, który wprowadziła przez Fenty Beauty?

W tym miesiącu mamy mnóstwo nowych, ekscytujących produktów, które możesz robić zdjęcia, robić zakupy i udostępniać znajomym. Przygotuj się, aby zdobyć te limitowane edycje (wraz z dużymi prawami do przechwałek), gdy trafią na wirtualne półki — pomyśl o złotej biżuterii zaprojektowanej przez twoich ulubionych TikTokers i lakierze do paznokci inspirowanym Netflix. Dobra i Zła Szkołaoraz certyfikowaną różową garderobę Barbie firmy Khloe Kardashian. I nie zapomnij zajrzeć ponownie przez cały miesiąc, ponieważ poniżej będziemy aktualizować w czasie rzeczywistym.

Ogłoszenie – Czytaj dalej poniżej

1

Sally Hansen x Szkoła Dobra i Zła

Kupuj teraz

Data wydania: Już dostępny

Cennik: 8,29 USD

PSA: Netflixa Dobra i Zła Szkoła Zejdź w przyszłym miesiącu! Jeśli od dawna jesteś fanem książek i potrzebujesz kilku gadżetów, aby połączyć się z filmem, który trafi do Netflix w październiku, nie szukaj dalej niż limitowana współpraca Sally Hansen z lakierami do paznokci Szkoła Dobra i Zła.

3

NYX x Fate: Kolekcja Winx Saga

Kupuj teraz

Data wydania: Już dostępny

Przedział cenowy: 9 USD – 25 USD

Teraz możesz spełnić wszystkie swoje estetyczne marzenia Winx Club dzięki tej limitowanej edycji współpracy NYX z Przeznaczenie: Saga Winx. Błyszczący błyszczyk? tak. fioletowe odcienie? tak. Rozświetlacz z bajkowego pyłu? Weźmiemy dwa!

4

Biżuteria Kirina Wang x jest w drodze

Kupuj teraz

stermin płatności: Już dostępny

Przedział cenowy: 18 USD – 29 USD

Idź po złoto! Każdy baddie tenisowy potrzebuje odpowiednich akcesoriów – i złotej biżuterii Zawsze Idź do, szczególnie dla mody TikToker Kirina Wang czyje filmy z ubraniami pomagają osiągnąć styl „Och to? Właśnie to rzuciłem”. Szczególnie lubimy małe obręcze.

Kupuj teraz

Data wydania: Już dostępny

Przedział cenowy: 44 zł

Niedzielny taniec TikTok znasz lepiej jak własną kieszeń (czujesz się dobrze, tak jak powinien! 🎶), a teraz twoja sypialnia może pachnieć pustynnymi wibracjami Zachodniego Wybrzeża z najnowszego albumu SURFACES, ukryta młodośćDzięki współpracującej świecy SNIF. Bonus: Świeca jest wegańska + nietoksyczna.

6

Wprowadzenie produktów do pielęgnacji skóry Brooklyn + Bailey

Kupuj teraz

Data wydania: Już dostępny

Przedział cenowy: 6,97 USD – 14,97 USD

Brooklyn i Bailey McKnight wkraczają na nowe terytorium, wprowadzając nową linię produktów do pielęgnacji skóry, itk. Siostry bliźniaczki i duet muzyków zaczęły wprowadzać gamę produktów, od serum z witaminą C po cienkie plastry na pryszcze. Jesteśmy bardzo podekscytowani stosowaniem sprayu z filtrem przeciwsłonecznym – nakładanie go przez cały dzień, każdego dnia.

Ogłoszenie – Czytaj dalej poniżej