Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Kto zaśpiewa na koncercie w hołdzie Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Kto zaśpiewa na koncercie w hołdzie Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Kto zaśpiewa na koncercie w hołdzie Taylorowi Hawkinsowi w Londynie?

Występ ma bardzo duży skład, w którym występują Travis Parker z Wembley z Blink-182, Lars Ulrich z Metalliki, Josh Homme z Queens Of The Stone Age, Stewart Copeland z Police, Liam Gallagher z Oasis, Omar Hakim i Chrissie Hynde z Pretenders, Brian Johnson z AC /DC, John Paul Jones z Led Zeppelin, Keisha, Rush Jedi Lee, Queens Brian May, Krist Novoselic z Nirvany, Neil Rodgers, Mark Ronson i inni.

Doniesiono, że Paramount połączył siły z Foo Fighters i rodziną Hawkins, aby transmitować na żywo program Wembley Stadium na różnych platformach, w tym CBS, MTV, Paramount+ i Pluto TV. Godzinna oferta specjalna zostanie wyemitowana w MTV Worldwide, począwszy od 3 września w Ameryce Łacińskiej, a następnie, w dalszej części miesiąca, zostanie wyemitowany dwugodzinny rozszerzony segment. MTV będzie transmitować koncert na żywo na YouTube.

Ten koncert w hołdzie jest pierwszym z dwóch koncertów. Jeden z nich pojawi się 27 września na Kia Forum w Los Angeles, w skład którego wchodzą Miley Cyrus, Joan Jett, Chris Chaney z Addiction Jane, Jane Simmons z Case, Alanis Morissette, Nikki Six z Motley Crue i nie tylko.

Niektórzy z omawianych tu artystów to artyści Warner Music. Uproxx jest niezależną spółką zależną Warner Music Group.

READ  Anthony Mackie ma świetny pomysł na Real Steel 2, więc przedstaw go Hugh Jackmanowi