Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Prawie stuletni punkt handlowy Buffalo ma nowych właścicieli

Prawie stuletni punkt handlowy Buffalo ma nowych właścicieli

21 listopada 2023 r

Stary obszar zlewni na zachód od Colton dla rodzin rolniczych ma nowych właścicieli.

Justin i Tina Kellesen kupili Buffalo Trading Post od Puda i Shirley Olson, którzy przejęli restaurację i bar w 1988 roku.

Od 1927 roku znajduje się na południowo-zachodnim rogu autostrady międzystanowej 19 i 248th Street, w otoczeniu pól, pastwisk i obszarów hodowli ptactwa wodnego. Przed laty znajdowała się tu także stacja benzynowa.

Kjellsenowie, którzy są także właścicielami Big J’s Roadhouse w Humboldt i Harrisburgu oraz South Bar w Hartford, przejęli władzę późnym latem. Justin Klesen powiedział, że firma była zamknięta od połowy lipca do połowy października w okresie, w którym sfinalizowano transakcję, oraz wprowadziła pewne ulepszenia ze względów ubezpieczeniowych.

Nie obejmowało to wystroju, ponieważ Kjellsen chciał zachować rustykalny urok.

„Patrzę na to tak: to nieoszlifowany diament. Koło pracowało, czasem trzeba nasmarować wrzeciono i tak właśnie zrobimy. Nie chcę go za bardzo polerować” – mówi. powiedział. „Chcę, żeby było wygodnie”.

Kielsen powiedział, że rodzina Olsonów nadal pracuje w firmie wraz z innymi wieloletnimi pracownikami.

„Prawie wszyscy zostali” – powiedział. „Shirley powiedziała, że ​​odchodzi na emeryturę, ale myślę, że Shirley przyjechała z budynkiem… Shirley przychodzi każdego ranka i otwiera drzwi, a rolnicy wchodzą i piją kawę.

Buffalo Trading Post jest otwarty przez większość dni w porze lunchu i kolacji. Kjellsens nie zmienił menu.

„Robimy się z tym bez zmian” – powiedział Kjellsen. Obejmuje to burgery, tacos i ich słynne smażone pikle z domowym ranczem.

„Słyną tutaj z cheeseburgerów. To w zasadzie po prostu dobre, staroświeckie jedzenie”.

To takie dobre, że Kelsen, który dorastał we Franklin, a szkołę chodził w Chester, i jego przyjaciel Jeremy Lindner „ukradli” z podwórka rodziców Catalinę z 1961 r., żeby mogli pojechać do Buffalo Mall na burgery.

READ  Polska: 10 górników zaginęło w drugiej kopalni węgla po podziemnym trzęsieniu ziemi

„Zawsze myśleliśmy, że oni nie wiedzą, a jednak wiedzieli” – powiedział o swoich rodzicach.

Specjalny codzienny lunch obejmuje napój z fontanną za 11 USD. We wtorki są wieczory taco za 1,50 dolara. W czwartki odbywają się wieczory z burgerami, oferujące takie oferty, jak Peanut Butter Surprise, które składa się z masła orzechowego, bekonu i chipsów z marynatą koperkową, lub Ball Park Burger z hot dogiem, frytkami i sosem serowym na wierzchu pasztetu. Piątki to wieczór z żeberkami.

Kjellsen powiedział, że prawdopodobnie rozszerzy menu za rok lub dwa. Powiedział, że pieczony kurczak będzie wspaniałym dodatkiem do społeczności.

Buffalo Trading Post zawsze serwowało piwo, ale Kjellsen właśnie nabył jedyną pozostałą koncesję na alkohol w hrabstwie Minnehaha. Powiedział, że po raz pierwszy w swojej historii zaoferował do picia coś mocniejszego niż piwo.

Punkt handlowy Buffalo jest otwarty codziennie o godzinie 11:00 z wyjątkiem poniedziałków, kiedy jest zamknięty. W środę zamyka się o 14:00, w niedzielę, wtorek i czwartek do 21:00, a w piątki i soboty do 22:00.

„Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że możemy być tego częścią i kontynuować tę tradycję” – powiedział Kjellsen. „Zmiany, które wprowadzamy, będą na lepsze dla społeczności”.