Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Późno nowy bar i klub przejmują dawną przestrzeń Soyo w centrum Sheffield

Późno nowy bar i klub przejmują dawną przestrzeń Soyo w centrum Sheffield

Dawna sala Rockingham Street i przestrzeń imprezowa dla seniorów oraz zupełnie nowy 500-osobowy klub o nazwie DUO zostaną ponownie otwarte.

Właściciele nowego baru zdradzili, że nowy lokal otworzy swoje podwoje 28 października, a klienci będą mogli dostać pierwszego drinka za darmo, odwiedzając stronę internetową baru. tutaj.

Mieszczący się w dawnym budynku szkolnym z końca XIX wieku, miejsce to jest popularnym barem w centrum miasta od 2009 roku, a wyjątkowa przestrzeń została teraz przywrócona, aby zaoferować „dwie sale muzyczne, indywidualny wystrój i luksusowe miejsca do siedzenia”.

Nowe miejsce oferuje również „światło i dźwięk na światowym poziomie, a także duży wybór drinków z całego świata”.

Bar będzie otwarty w środy, piątki i soboty, z cateringiem w środy dla studentów i serwuje wszystkie podwójne alkohole za jedyne 2 funty. Będą dwie studenckie sale śpiewów oraz darmowe upominki w postaci napojów.

Piątki i soboty będą „niegrzecznym urokiem w najnowszym miejscu w mieście”. Według właścicieli główny pokój oferuje „wszystko miejskie, podczas gdy drugi pokój łączy się z klimatem weekendowych imprez” do 4 nad ranem.

Biorąc pod uwagę, że w tej chwili pieniądze są napięte, utrzymują ceny napojów na jak najniższym poziomie, a wszystkie podwaja się kosztują tylko 3 bonusy.

Aby uzyskać więcej informacji i odebrać darmowego drinka na otwarcie 28 października, odwiedź ich stronę internetową tutaj.

READ  Pojawienie się nowych gwiazd na ścieżce kosmicznej w Indiach