Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poznaj Elizabeth Debicki: aktorkę, która gra księżną Dianę w 5. sezonie The Crown

Mamy dla wszystkich dobrą wiadomość korona fanów. Świetny program Netflix korona Wrócił z hukiem! Piąty sezon serialu dramatu historycznego korona Właśnie wpadłem na streamingowego giganta Netflix.

Elizabeth Debicki jest najnowszą aktorką, która zagrała księżną Dianę w serialu Netflix korona. W sezonach 3 i 4 serialu było policjant Supergwiazda Emma Corinne przedstawiła młodszą wersję Księżniczki Ludu. A teraz Emma przekazała koronę Elżbiecie Dębickiej. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o życiu osobistym i zawodowym Elżbiety Dębickiej.

Elizabeth Debicki urodziła się w Paryżu i wychowała w Australii

Elżbieta Dębicka, z zawodu aktorka. Urodziła się 24 sierpnia 1990 roku w Paryżu we Francji jako córka Polaka i Australijczyka pochodzenia irlandzkiego. W wywiadzie z 2015 r. z UmysłJedzenieWyjawiła, że ​​oboje jej rodzice byli tancerzami baletowymi.

Debicki miała zaledwie 5 lat, gdy jej rodzina przeniosła się do Melbourne w Australii. Ma dwóch młodszych braci, siostrę i brata. Powiedziała mi kiedyś wiek, Dorastała z młodszym bratem i siostrą. Powiedziała: „Mamy wiele rodzin w Europie, a Paryż wciąż czuje się jak w domu”.

A jej miłość do wszystkich tych miejsc pozostaje taka sama. Od tego momentu Elizabeth podzieliła swój czas między trzy miasta: Los Angeles w Londynie i Sydney w Australii.

Elżbieta Dębicki również trenowała jako baletnica

W dzieciństwie Elizabeth chciała być baletnicą. Poszła w ślady matki i ojca i szkoliła się na baletnicę. W wieku siedemnastu lat miała sześć stóp wzrostu i zdała sobie sprawę, że jest za wysoka na baletnicę. Teraz ma sześć stóp i trzy metry.

W poprzednim wywiadzie z WabikDębicki powiedział: „Byłem wyższy od moich nauczycieli, kiedy miałem 12 lat i pamiętam moment z latarką: to nie zadziała”. Potem przeszła z tańca do teatru.

W tym czasie Elizabeth powiedziała mediom, że przejście od tańca do aktorstwa było bardzo naturalne. Dodała: „Taniec daje wrodzoną świadomość fizyczną – to ćwiczenie fizyczne. Działanie wydaje się tym samym medium, ale tylko słowami”.

READ  felieton: Adele to jedna z najlepszych artystek XXI wieku

Podzielmy się z wami, w ten sposób istnieje biologiczne podobieństwo między księżną Dianą i Elżbietą Dębicką. Biografka Tina Brown stwierdziła, że ​​księżna Diana, mająca pięć stóp i dziesięć metrów wzrostu, uważała, że ​​jest zbyt wysoka, by kontynuować karierę baletową.

Czy Elizabeth Debicki występowała wcześniej w jakichś filmach lub programach?

Odpowiedź na powyższe pytanie to wielkie tak. Po ukończeniu Victorian Melbourne College of Art na wydziale dramatu w 2010 roku, Elizabeth zadebiutowała w australijskim filmie z 2011 roku. Kilku najlepszych mężczyzn.

Następnie, w 2013 roku, Debekie została obsadzona w filmie Wielki Gatsby. Zagrała w filmie Jordana Bakera. Otrzymała dobre reakcje za swój występ w filmie, a nawet zdobyła nagrodę AACTA dla najlepszej aktorki w roli drugoplanowej.

Niedługo potem, w 2017 roku, Elizabeth dostała drugoplanową rolę w Marvel Studios Strażnicy Galaktyki Cz. 2. W filmie napisała postać Aishy, ​​przywódczyni Suwerennych Ludów. Tym z Was, którzy nie są tego świadomi, powiemy, że jest gotowa powtórzyć swoją rolę w trzecim filmie z serii Marvel, który trafi na ekrany 23 marca 2023 roku.

W 2019 roku Debicki dostał główną rolę w thrillerze akcji 2019 Przypalona pomarańczowa moda. Zagrała w filmie obok Claesa Banga i Micka Jaggera. W następnym roku wystąpiła w thrillerze szpiegowskim Christophera Nolana, dogmat.

Elizabeth Debicki otwarcie mówiła o obrazie ciała

W wywiadzie z 2020 r. z radość Elizabeth Magazine ujawnił, że ciężko pracowała, aby mieć zdrowy wizerunek ciała. Powiedziała: „Obraz ciała to bardzo skomplikowana sprawa, ponieważ nigdy nie chodzi o inteligencję i możesz wiedzieć lepiej, ale to nie zapobiega indoktrynacji czegoś w tobie”.

Debicki dodał: „To szokujące, jak to było systemowe i jak to wchodzi w twoje myślenie. Kiedy rozbijasz to, kiedy byłem młodszy, tak wiele z tego było tym, co myślałem, że powinienem być kimś innym”.

The strażnicy Galaktyki Gwiazda kontynuowała: „Patrzym wstecz, kiedy byłam teraz młodsza, z dużą empatią i myślę, że robiłam co mogłam, bardzo się starałam, byłam taka surowa dla siebie. w to miejsce, aby odpuścić.”

READ  Apple może być niespodziewanym zwycięzcą wyścigu telewizyjnego o najlepszy obraz

Elżbieta Dębicki nie zastanawiała się zbytnio nad graniem księżnej Diany w Koronie

Tak, dobrze to przeczytałeś. Elizabeth Debicki nie zawahała się zagrać księżnej Diany w programie Netflix korona. W swoim ostatnim wywiadzie z StróżElżbieta mówiła o graniu zmarłej księżnej Walii w sezonie 5 korona.

Debicki mówił także o presji, jaką odczuwała podczas pisania eseju dla słynnej księżnej Diany, oraz o kontrowersji wokół serialu, opartego na losach brytyjskiej rodziny królewskiej.

The dogmat Gwiazda powiedziała mediom: „Byłem tak oderwany, że nie myślałem o tym. Oglądałem i kochałem ten program przez lata. Wiedziałem, że pracuję z ludźmi, którzy byli bardzo mądrzy i bardzo wrażliwi na to, jak stworzyli scenariusz i podjąłem decyzje, więc nigdy nie czułem się, jakbym skoczył na niestabilną ziemię.

Nawet Elizabeth to ujawniła koronaRozległy dział badawczy Corinne, występ Corinne i skrupulatne scenariusze autora serialu Petera Morgana zainspirowały ją do zagrania księżnej Diany.

Debicki opisał swój portret niezrównanej księżniczki i kontynuował: „Nagle to, co wydaje się być rozległym polem informacji, staje się bardzo szybko, bardzo zawęża się do tego, co jest w kadrze, który umieścił Peter [Morgan] zbudowany dla Ciebie. To była ogromna satysfakcja. Pamiętam, jak pomyślałem: Teraz moim obowiązkiem jest pozdrowienie tego, co napisał i jego interpretacji tych wydarzeń i tych ludzi”.

Oglądałeś piąty sezon Netflix? korona? Jeśli tak, poinformuj nas o swoich przemyśleniach na temat programu w sekcji komentarzy poniżej. Nie zapomnij być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami ze świata showbiznesu.