Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Poznaj Sikiru Alagbadę, pierwszą Afrykankę w Love Is Blind na Netflix

Fani popularnego serialu Netflix „Love is Blind” zachwycają się nim Sikiru Alagbad Nigeryjczyk przeszedł do historii jako pierwszy Afrykanin w serialu.

SK, jak go nazywa, jest inżynierem danych, który pojawił się w trzecim sezonie serialu.

Posiada tytuł MBA w Haas School of Business w Berkeley w Kalifornii.

Serial pod tytułem Miłość, który rozpoczął się w lutym 2020 roku, jest w trzecim sezonie.

W serialu 30 samotnych osób spędza dziesięć dni w „kapsułach”, spotykając potencjalne zapałki zza dzielącej ich ściany.

Pary, które zgadzają się na zaręczyny podczas tego doświadczenia, wychodzą ze swoich kapsuł, aby zobaczyć się po raz pierwszy.

miłość jest ślepa

W październikowym wywiadzie dla jego szkolnej redakcji SK ujawnił, że opuścił Nigerię jako student z wymiany międzynarodowej, aby studiować w Polsce. Powiedział też, że biegle posługuje się polskim i trzema innymi językami.

„Mieszkałem w Europie przez kilka lat, zanim 13 lat temu przeprowadziłem się na własną rękę do Stanów Zjednoczonych i osiadłem w Teksasie, gdzie studiowałem na Baylor University. Moi bracia i mama są teraz w USA”.

Podróż do Sławy

34-latek potwierdził, że nie oglądał serialu, zanim został obsadzony, ale wiedział o tym, ponieważ jego mama go kochała i zgodziła się go wypróbować z jej powodu.

Reklama TEXEM


Powiedział: „Byłem w momencie mojego życia, kiedy chciałem się ustatkować. Nie chciałem już słyszeć ciągłych przypomnień mojej mamy o małżeństwie. „

SK spotkał się ze swoim odpowiednikiem, Ravenem Rossem, trenerem Pilates w programie. Chociaż Raven początkowo zakochała się w Bartie, ostatecznie wróciła do Sk, ponieważ myślała, że ​​podziela tę samą moralność co on.

Opowiedział jej również o poligamicznym stylu życia swojego ojca w Nigerii, a później oświadczył się jej, gdy jej cierpliwość zrobiła na nim wrażenie.

Program, który jest obecnie w produkcji od czwartego sezonu, jest oceniany nieco powyżej średniej, z 6,1 na IMDB, 76% na Rotten Tomatoes i 62% na metakrytyku.

READ  Pinokio z udziałem aktorów na żywo różni się od klasyka Disneya z 1940 roku

Serial jest w dużej mierze oglądany przez kobiety ze względu na eksperyment społeczny, jaki przeprowadzili uczestnicy, próbując znaleźć miłość i stabilność.

Chociaż trzeci sezon jest obecnie czwartym najczęściej oglądanym serialem w Top 10 Netflixa z 47 milionami odtworzeń na całym świecie, przyciągnął afrykańską publiczność, zwłaszcza Nigeryjczyków.

Zajmuje 8 miejsce na liście 10 najlepszych programów telewizyjnych na Netflix Nigeria.

wesele w hasret

W dziesiątym odcinku sezonu pary, które znalazły swój mecz, przeniosły się na wesela.

Kiedy SK i Raven odbyły swój pierwszy ślub w tym sezonie, modelki ujrzały chwilę ozdoby jorubską odzieżą kulturalną oraz dostępność przyjaciół i rodziny.

Jednak sprawy nie poszły zgodnie z planem, ponieważ SK, mimo że twierdzi, że kocha swoją narzeczoną, zostawił swoją narzeczoną płaczącą przy ołtarzu.

SK, szokując widzów, powiedział Ravenowi, że nie może się z nią ożenić, chociaż był w niej zakochany.

„Mamy wyjątkowy i złożony zestaw okoliczności. Czuję, że dzisiaj nie jest dla nas najlepszy czas, aby to zrobić” – powiedział:

SK wyjaśnił, że jego decyzje wynikały z takich kwestii, jak konieczność wyjazdu do szkoły Grada, a Raven nie był wystarczająco elastyczny, aby podróżować do Kalifornii, aby być z nim.

Przyjaciele Ravena z poprzedniego odcinka byli szczególnie sceptyczni co do planu pary na związek na odległość, ponieważ SK planował przenieść się do Kalifornii na dwa lata, aby zdobyć tytuł magistra, a Raven wydawał się niechętny opuszczeniu Dallas.


Wspieraj PREMIUM TIMES, który jest uczciwy i wiarygodny

Dobra prasa kosztuje dużo pieniędzy. Jednak tylko dobre dziennikarstwo może zagwarantować istnienie dobrego społeczeństwa, odpowiedzialnej demokracji i przejrzystego rządu.

Aby zapewnić stały bezpłatny dostęp do najlepszego dziennikarstwa śledczego w kraju, prosimy o rozważenie zaoferowania skromnego wsparcia dla tego szlachetnego przedsięwzięcia.

Wnosząc wkład do PREMIUM TIMES, pomagasz w utrzymaniu odpowiedniego dziennikarstwa i zapewniasz, że pozostaje ono bezpłatne i dostępne dla wszystkich.

Darowizny

READ  Fani z łatwością dokonali premiery drugiego sezonu na NetflixReklama tekstowa: Zadzwoń do Williego – +2348098788999
PT MAG AD ملة kampania