Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polskie Linie Lotnicze przylatują na międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie z 252 turystami na pokładzie

Polskie Linie Lotnicze przylatują na międzynarodowe lotnisko w Bahrajnie z 252 turystami na pokładzie

Wczoraj do BIA z Czech przyleciał pierwszy z serii lotów czarterowych Polskich Linii Lotniczych Lot, na pokładzie którego znajdowało się 252 turystów.

Loty czarterowe będą realizowane do 26 marca 2024 r. Te loty czarterowe organizowane są we współpracy z Cedok z Republiki Czeskiej, Sri Lanka Tourism i Jetwing Travels.

Hayleys Air jest GSA Polskich Linii Lotniczych Lot. Dziewiczy lot powitano salutem wodnym, a pasażerowie wzięli udział w tradycyjnym powitalnym pokazie tańca i obdarowali każdego turystę cejlońską herbatą.

Ponadto Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki zainicjuje wspólną kampanię promocyjną z Cedox równolegle z przybyciem lotów czarterowych z Czech, przy wsparciu Sri Lanka Airport i Aviation Services Limited, Jetwing Travels i Hayleys Aviation w celu promocji tego kierunku . Świadomość na rynkach Europy Wschodniej. Dr Sumith De Silva, dyrektor ds. marketingu i komunikacji korporacyjnej, AASL, Sharith Nalaka, zastępca dyrektora generalnego Jetwing Travels, Jagath Perera i Enuka Gayathri (dyrektorzy ds. rynku) z Biura Promocji Turystyki Sri Lanki oraz Sasidharan Kumarasamy, zastępca dyrektora, Hayleys Aviation gdzie Prezent. Ceremonia miękkiego otwarcia na międzynarodowym lotnisku w Bahrajnie.

READ  Wielka Brytania nakłada sankcje na firmę stalową Evraz