Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski lot czarterowy przywozi czeskich turystów na zimowe wakacje

Polski lot czarterowy przywozi czeskich turystów na zimowe wakacje


autorstwa TKG Capelli

Wraz z rozpoczęciem ferii zimowych pierwszy z kilku lotów czarterowych Polskich Linii Lotniczych Lot z Czech wylądował wczoraj na międzynarodowym lotnisku Bandaranaike (BIA).

Samolot przewożący 252 turystów z Czech wylądował w BIA o 6:55, sygnalizując początek ekscytującego napływu monsunów.

Inauguracyjny lot został powitany spektakularnym salutem wodnym na lotnisku IIA, a pasażerowie wysiedli z ciepłym powitaniem, kolorowymi tradycyjnymi tańcami i przemyślanymi prezentami dostarczonymi przez Biuro Promocji Turystyki Sri Lanki (SLTPB), Airport and Aviation Services (Lanka) Limited . oraz lokalne biura podróży.

Oczekuje się, że te specjalne loty czarterowe staną się częstym widokiem na lotnisku Katunayake, przewożąc turystów z Czech, aż do końca sezonu zimowego w marcu 2024 r. Generalnym agentem sprzedaży (GSA) Polskich Linii Lotniczych na Sri Lance jest Hayleys Aviation .

Współpraca Polskich Linii Lotniczych LOT z władzami Sri Lanki stanowi ważny krok we wzmacnianiu relacji międzynarodowych i promocji sektora turystycznego, który znacząco wpływa na gospodarkę.

Turyści mogą spodziewać się różnorodnych atrakcji, od słonecznych plaż wzdłuż wybrzeża po cuda historyczne zlokalizowane w sercu kraju. Dzięki bogatej kulturze, bujnym krajobrazom i gościnności Sri Lanka pozostaje atrakcyjnym kierunkiem dla podróżników z całego świata szukających odpoczynku od mroźnej zimy.

READ  Państwa członkowskie naciskają na Komisję, aby przyspieszyła proces oceny planów naprawy - EURACTIV.com