Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Polski c/a zamienił się w deficyt w lutym

Polski c/a zamienił się w deficyt w lutym

Regionalne dzisiaj

wtorek, 19 kwietnia 2022, 14:00

Obraz za pośrednictwem ratmaner / Shutterstock.com

Według banku centralnego Polska odnotowała w lutym deficyt obrotów bieżących w wysokości 2,871 mld euro z nadwyżki 276 mln euro w tym samym miesiącu rok wcześniej.

Saldo na rachunku towarów wyniosło 1,741 mld euro, wahając się od nadwyżki 683 mln euro rok wcześniej.

Jednocześnie luka na rachunku głównym zwiększyła się do 2,51 mld euro z 2,047 mld euro, a na rachunku wtórnym do 873 mln euro z 587 mln euro.

Z drugiej strony nadwyżka usług wzrosła do 2,253 mld euro z 2,227 mld euro.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja prasy godnej tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby dostarczać Ci udane wiadomości biznesowe, informacje, którym możesz zaufać, które są oparte na faktach, dokładne i dostarczane bez obaw i przychylności.

Organizacje prasowe na całym świecie zmagały się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoliłby im dalej osiągać sukcesy, bez uszczerbku dla ich zdolności do wykonywania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z ideą zaangażowania najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy zaoferować taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Kliknij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłać nam swoje wpłaty.

READ  Wojna na Ukrainie wstrząsa branżą części samochodowych: raport AFP - Gospodarka - Wojna na Ukrainie