Top News

Pokaz serów otwiera się w Europie z polską premierą – Źródła

Shobi, oddział e-commerce firmy Sea Limited, został sfotografowany 5 marca 2021 r. w swoim biurze w Singapurze. REUTERS / Edgar Su

SINGAPUR, 7 września – Sea Limited (SE.N) przygotowuje się do uruchomienia Shobi Poland i obecnie zatrudnia sprzedawców – poinformowały Reuters dwa źródła firmy, które dowiedziały się o tej sprawie.

Posunięcie to jest pierwszą ekspansją europejskiego e-commerce dla wartej 190 miliardów dolarów grupy technologicznej z siedzibą w Singapurze, której dział gier Karena już działa w regionie.

Reuters podał w zeszłym tygodniu, że Shobi przygotowuje się do uruchomienia w Indiach w tym samym czasie, kiedy aktywnie rozwija się w Ameryce Łacińskiej od początku tego roku.

Jedno ze źródeł powiedziało Reuterowi, że Shobi dokładnie mierzy swoją globalną ekspansję, testując potencjalne nowe rynki.

Shobi powiedział, że dwa anonimowe źródła, które nie mają uprawnień do rozmawiania z mediami, zostaną również uruchomione w Argentynie w nadchodzących miesiącach.

Według analityków rynkowych, firma już dominuje w handlu elektronicznym w Azji Południowo-Wschodniej, przynosząc na całym świecie 1,2 miliarda dolarów przychodu za kwartał zakończony 30 czerwca.

Sea nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Polski serwis informacyjny Wiadomoscihandlowe.pl został po raz pierwszy rozszerzony na Polskę.

Raport Fanny Patkin; Edycja Martin Box

Nasze standardy: Zasady Fundacji Thomson Reuters.

READ  Polska „aktywnie” bada krajobraz technologiczny Kataru