Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PlayStation Classics obsługuje nagrody w nowym PS Plus

PlayStation Classics obsługuje nagrody w nowym PS Plus

SIE Bend Studio, Twórcy 1999 filtr syfonowy na playstation, Powiedział w czwartek Ta wyjątkowa strzelanka z perspektywy trzeciej osoby zyska wsparcie trofeów, gdy będzie odtwarzana na nowoczesnych konsolach za pośrednictwem nowej usługi subskrypcji PlayStation Plus pod koniec czerwca.

Szczegółowa notatka udostępniona na Twitterze oznacza, że ​​inne klasyki PSOne prawdopodobnie również będą miały wsparcie dla trofeów. W rzeczywistości Sony Interactive Entertainment też było Uzyskał patent w marcu 2021 r. System oprogramowania, który za pomocą symulacji wykryje zdarzenia wyzwalające i przyzna nagrody graczom na nowoczesnych konsolach.

filtr syfonowy w ciągu Biblioteka oryginalnych gier na PlayStation Będzie dostępny dla subskrybentów na najwyższym poziomie premium dla usługi PlayStation Plus, która zostanie uruchomiona w Azji 24 maja, Japonii 2 czerwca, Ameryce Północnej i Południowej 13 czerwca oraz Europie, Australii i Nowej Zelandii 23 czerwca. Inne klasyki, które trafią do subskrybentów PS Plus Premium, to seria Jak and Daxter, syrenagry Dark Cloud, a nawet niektóre gry innych firm zoptymalizowane pod kątem gier na PS3, takie jak bioszok.

Nowa konsola Playstation plus Jest to skuteczne połączenie usługi subskrypcji strumieniowej/pobierania gier PlayStation Now firmy SIE oraz subskrypcji PS Plus niezbędnej do gry wieloosobowej online od czasu premiery PlayStation 4. Gracze mogą kontynuować swoją obecną kategorię PS Plus, teraz nazywaną „PS Plus Essential”, na w tym samym miesiącu (9,99 USD), kwartalnie (24,99 USD) lub rocznie (59,99 USD).

PlayStation Plus Extra w cenie 14,99 USD / 39,99 USD / 99,99 USD daje subskrybentom dostęp do katalogu 400 gier na PlayStation 4 i PS5. PlayStation Plus Premium (Deluxe na niektórych rynkach) dodaje kolejne 340 z opcją odtwarzania strumieniowego z katalogów PlayStation 3, PSOne i PlayStation Portable – ale jak dotąd w usłudze nie pojawiły się żadne gry na PlayStation 2.

READ  Mówi się, że 16 kopii Final Fantasy jest na wolności na tydzień przed premierą