Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oto niektóre idolki, które pokazały swoje zdjęcia „Bogini” na niedawno zorganizowanym „2022 KBS Gayo Daechukje”.

Oto niektóre idolki, które pokazały swoje zdjęcia „Bogini” na niedawno zorganizowanym „2022 KBS Gayo Daechukje”.

Oto kilka idolek, które pokazały swoje wizerunki „bogini” na niedawnej imprezie „2022 KBS Gayo Daechukje”.

Po niedawno zorganizowanym Festiwalu Piosenki KBS Gayo Daechukje w 2022 r. „Boskie” wizerunki wielu gwiazd idoli przyciągnęły uwagę międzynarodowych fanów. W tym dniu wzięło udział wiele różnych zespołów, m.in (g) I-DLEi spai Newginsi Mami itzyi NMIXXi Le serafini sticki krótka wiadomośći Sen NCTi Bezpańskie dzieci, i więcej. W szczególności wizualne członkinie grup idolek wyróżniały się na tle swoich rówieśniczek, ujawniając swój niepowtarzalny urok.

Przyjrzyj się niektórym idolkom, które ugruntowały swoją pozycję „wizualnych” gwiazd!

1. Ewa Wonyoung Pojawiła się w białej sukience o wyjątkowym kroju, a jej wzrok przykuła duża szyfonowa kokarda na plecach. Ujawniając swój czysty i elegancki urok, Wonyoung ma oszałamiające szczęki na swoich nierzeczywistych zdjęciach.

2. espa Karina Pokaż bardziej elegancki urok w jej czarnej sukience i makijażu smoky eye. Uzupełniając swój wygląd czarnym lakierem do paznokci i długimi srebrnymi kolczykami, Karina zdecydowanie zatrzęsła czerwonym dywanem.

3. ITZY’S Yona Poszła na bardziej odważną stylizację, z przyciętą marynarką i spodniami z wysokim stanem, wyciętymi w kształcie ukochanej blisko talii. Popisując się swoją szczupłą sylwetką w bardzo eleganckim stylu, Yuna zyskała miano wizualnej idolki.

4. NMIXX prawie Wyglądała, jakby wyszła prosto z filmu Disney Princesses, z włosami związanymi na pół i ubrana w śnieżnobiałą sukienkę. Stylizację uzupełniła prostymi srebrnymi kolczykami.

5. Serafiny Sakura Postawiła na prostszy look z kolczykami Chanel i czarno-białą filcową sukienką Piotrusia Pana. Jej luksusowy wygląd błyszczał dzięki jej prostemu, ale eleganckiemu wyglądowi.

6. Nowe dżinsy Mingi Przyciągała wzrok swoimi dobrze zarysowanymi rysami twarzy, chociaż miała na sobie bardzo mało makijażu i prostą czarną sukienkę ze złotymi kolczykami. Wygląd Minji tego dnia wyraźnie pokazał, dlaczego nadal jest jedną z najpopularniejszych idoli.

READ  Zagubieni w tłumaczeniu: stracona szansa 1899

7. (G)I-DLE Mayyun Szczególnie błyszczała na niedawnym Festiwalu Piosenki KBS z blond włosami schowanymi za uszami, dużymi perłowymi kolczykami i czarno-białą sukienką.

Internauci skomentowali:

„Wonyoung i Yuna są po prostu niesamowici…”

„Jang Wonyoung serio jest taki ładny… lol. Wow…”

„Cerna Wonyoung jest bardzo dobra.”

„Dlaczego Jang Wonyoung jest taki ładny?”

„Myślę, że patrząc na zdjęcia, Yoona wygrywa”.

„Jang Wonyoung jest taki piękny… i Yoona też”.

„Sakura to mój styl. Taka ładna”.

„Miyeon jest od nich starsza o 9 lat, ale na tym poziomie [of beauty]jest szalona”.

„Mingi jest piękna”.

„Yuna jest numerem 1”.

„Wonyoung jest najpiękniejsza”.