Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hailey Bieber nadaje swoim świątecznym wirusowym paznokciom pączków aktualizację z motywem trzciny cukrowej

Do wiadomości: Hailey Bieber właśnie upuściła nowy szklany pączekHailey Bieber

Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem poniższych łączy.

Wypolerowane próbki manicure „pączków” Hailey Bieber rosną – nasza idolka przekazała nam aktualne informacje na temat jej słynnej i wirusowej pracy malarskiej w samą porę na święta. I ta iteracja — stylista paznokci Bieber nazwał ją „glazurowaną laską cukrową”, Zola Janzurekt Tak samo smaczne jak poprzednio czekoladai Winogronoi zielone jabłkoI smaki truskawkowe.

Założyciel Rhode Skin, który nadał nowe znaczenie „glazurowanemu pączkowi”, przypominając nam, abyśmy za każdym razem, gdy mijaliśmy Krispy Kreme, dbał o to, by nasza skóra promieniała, urządził przyjęcie świąteczne 16 grudnia. Sukienka mini Miu i płaszcz z owczej skóry Bottega Veneta, ale jej mani naprawdę skradł show swoim talentem. Gwiazda stylu ulicznego pokazała swoje czerwone końcówki w serii zdjęć na IG, najlepiej służąc Ms. Claus couture. Następnie Hailey opublikowała nefie (które jest „selfie z paznokciami”, FYI) w swojej historii, pisząc: „Przygotuj się na mnie!” obok nazwy stylu. Udzielając nam porad ekspertów, których potrzebowaliśmy, aby uzyskać ten wygląd w samą porę na Boże Narodzenie, Ganzorigt upuściła post na IG, wyjaśniając wszystko, czego użyła, aby uzyskać wygląd Hailey.

Ganzorigt mówi, że zaczynają od nałożenia warstwy ulubionej bazy do lakierów hybrydowych, Baza żelowa OPI Stay Strong. Baza żelowa OPI Stay StrongPo obróbce paznokci. Następnie nałożyłam jedną warstwę GelColor firmy OPI w kolorze Funny Bunny, który tworzy półprzezroczysty biały połysk do mycia paznokci. Do zaprojektowania francuskiej końcówki Ganzorigt użył kultowego odcienia GelColor firmy OPI, Duże czerwone jabłko. Potem się zgłosiłem Top No-Cleanse OPI Chrome Effects Zakryj paznokcie przed pocieraniem ich magicznym pudrem glazury (tzw OPI Chrome Effects Mirror Shine puder do paznokci). ostateczna warstwa Błyszczący żelkot OPI ColorStay A manicure Hayley był gotowy. Finalny look to subtelnie odświętna wersja pozytywnie błyszczącego trendu na paznokcie, który zabierze Cię od Bożego Narodzenia do Sylwestra.

READ  Bugs Bhargava ponownie łączy siły z Manav Kaul po lakierze do paznokci

Czy jesteś zbyt zajęty kupowaniem prezentów, aby trafić do salonu? Możesz uzyskać ten wygląd w domu! Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z instrukcjami Ganzorigta w domu, używając tych nieżelowych lakierów, które nie wymagają utwardzania światłem.

Może Ci się spodobać