Tech

Oto dlaczego Apple mówi, że nienawidzi przecieków

Apple to firma znana z tajemnicy, a od niedawna wezwała do zaprzestania działalności Dostał to Płyta główna rzuca nowe światło dokładnie Dlaczego, argumentując, że przecieki zaszkodziły producentom akcesoriów, konsumentom i samemu Apple’owi.

Nakaz C&D wysłany przez prawników Apple w Chinach do obywatela Chin mówi, że przecieki dotyczące wymiarów iPhone’a Apple mogą wprowadzać w błąd producentów obudów, którzy mogą wytwarzać akcesoria niezgodne z produktem końcowym. Jak mówi Apple: „Producenci akcesoriów innych firm mogą opracowywać i sprzedawać etui na telefony komórkowe i inne akcesoria, które nie są w rzeczywistości zgodne z niewydanymi produktami”. Płyta główna Zauważa, że ​​rynek akcesoriów Apple na całym świecie szacowany jest na około 20 miliardów dolarów.

Apple twierdzi również, że ujawnione informacje uniemożliwiają firmie zaskakiwanie i zachwycanie konsumentów podczas wydarzeń związanych z premierą. „Apple dołożyło wszelkich starań, aby podjąć rygorystyczne środki w celu zachowania poufności wszelkich informacji o produktach Apple przed ich oficjalnym wydaniem, aby mieć pewność, że za każdym razem, gdy Apple wypuszcza nowy produkt, może zaskoczyć opinię publiczną” – czytamy w liście. „Sekret najnowszych innowacji technologicznych firmy Apple jest ważną częścią DNA firmy”.

“Takie sytuacje są szkodliwe dla interesów konsumentów i Apple. Dlatego jasne jest, że gdy niepublikowane informacje o projekcie i działaniu produktów Apple są traktowane jako poufne, mają one zarówno rzeczywistą, jak i potencjalną wartość handlową” – czytamy w liście Apple.

Wiadomość została wysłana jako część czegoś, co wygląda na plik o represjach Sprzedaż prototypów niezapowiedzianych produktów Apple w mediach społecznościowych. Urządzenia te zostały rzekomo skradzione przez pracowników fabryki i sprzedane każdemu, kto mógł z nich skorzystać, co często skutkowało upublicznieniem informacji o produktach na długo przed ich oficjalnym ogłoszeniem.

READ  Huawei Watch GT 2e

Płyta główna Raporty List o zaprzestaniu działalności otrzymany 18 czerwca. Nie jest jasne, ile osób wysłało podobne wiadomości, ale wskazuje to, że miesiąc zbiega się z kontem sprzedawcy na Twitterze, który został nazwany „Pan White”, znikając z platformy. Również w czerwcu jeden z przecieków znany jako „Kang” ujawnione na Weibo Otrzymali powiadomienie od firmy i wskazali, że przestaną publikować informacje o nadchodzących urządzeniach.

Oprócz tego, co Apple określa w swoim liście, istnieje wiele powodów, dla których firmy są powszechnie rozumiane, że nie chcą upubliczniać swoich nieujawnionych planów. Ujawnianie poufnych informacji o produktach może umożliwić konkurentom wczesne rozpoczęcie opracowywania podrabianych urządzeń. . A usłyszenie, że uaktualnione urządzenie jest w drodze, może zmniejszyć prawdopodobieństwo, że ludzie kupią obecny model, zgodnie z tzw.Efekt Osborne’a تأثير. “

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment