Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oleksandr Usyk i Daniel Dubois gotowi na sobotni turniej w Polsce

Oleksandr Usyk i Daniel Dubois gotowi na sobotni turniej w Polsce

Oleksandr Usyk i Daniel Dubois mieli dziś do powiedzenia zaledwie kilka słów na ostatniej konferencji prasowej, aby omówić walkę w ESPN+ w sobotni wieczór, 26 sierpnia w Tarczyński Arena Wrocław we Wrocławiu.

Mistrz IBF, WBA i WBO wagi ciężkiej Usyk (20-0, 13 KO) mówi, że ćwiczy, tańczy, pływa i gra w piłkę nożną, aby przygotować się do ciężkiej walki z Dubois (19-1, 18 KO).

Z filmu, na którym DuBois ćwiczy ze swoim trenerem Donem Charlesem, wynika, że ​​jest szybszy i bardziej mobilny niż kiedykolwiek w przeszłości.

Dubois będzie musiał wymyślić inny styl, ponieważ jego powolny i robotyczny styl w przeszłości nie zadziałał przeciwko Usykowi.

Obaj zawodnicy, zwłaszcza Usyk, mają wiele do powiedzenia w tej walce, ponieważ potrzebują zwycięstwa nad Dubois, aby awansować do niekwestionowanego tytułu mistrzowskiego przeciwko Tysonowi Fury’emu w Arabii Saudyjskiej.

Cytaty z dzisiejszej zamykającej konferencji prasowej:

Oksandra Usyka: „Moje przygotowanie jest dobre. Dużo pracowaliśmy nad pływaniem. Graliśmy w piłkę nożną. Tańczyliśmy.

„Jestem wdzięczny mojemu zespołowi, mojej rodzinie i mojej żonie. Jestem wdzięczny mojemu krajowi i ukraińskim żołnierzom.

Daniel Dubois: „Nie pozostawiłem żadnego kamienia obojętnym. Jestem gotowy, jestem pewny siebie, jestem gotowy, aby już teraz odejść.

Don Charles: „Dla naszego obozu obóz nie mógł pójść lepiej. Kiedy jedziesz na kemping, modlisz się, aby nie było żadnych obrażeń, a my przyjechaliśmy śpiewająco. Ilu sparingpartnerów złamaliśmy? Musimy to wiedzieć.”

Klimaty Aegis: „Jestem bardzo szczęśliwy, że za dwa dni skończą się wszystkie rozmowy, wszystkie przewidywania dotyczące tego, kto kogoś pokona, zobaczymy w sobotni wieczór”.

Frank Warren: „Jestem pewien, że właśnie dlatego tu jesteśmy. On jest [Dubois] Walczył o to, żeby być tu, gdzie jest, i udało mu się. Od siedmiu lat jest profesjonalistą. Stąd mowa, że ​​nie ma doświadczenia.

READ  Wielka Brytania dodała nowe kraje do swojej listy Green Travel. Polski brakuje

„Chłopaki zdobyli tytuły mistrza świata w mniejszej liczbie walk niż on, a on jest świetnym zawodnikiem. Być może największym zawodnikiem wagi cruiser stulecia, ale teraz przechodzimy do wyższej wagi, waga Daniela jest dla mnie realna. [Duboiss] Wygram tę walkę.

„Nie będzie tam rzucał bombami. Nie jest głupi. Jest bardzo utalentowanym i inteligentnym operatorem oraz niesamowitym bokserem. Ma szybkość i szybkość i myślę, że to jego czas. Wchodzi do jaskini lwa. To pokazuje, na co go stać wszędzie. Jest w jaskini lwa. Nadchodzi

„Nie mogę się doczekać zdobycia tych trzech pasów, ponieważ muszę je wziąć. Będę facetem od torby, który będzie niósł pasy.