Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Oczekiwana wojna, potwory i nie tylko: wszystko, co wiemy o 2. sezonie Wiedźmina

Henry Cavill w Wiedźminie.

Zdjęcie: Jay Maidment/Netflix

  • Henry Cavill powraca jako Geralt z Rivii w długo oczekiwanym drugim sezonie Magik.
  • Premiera drugiego sezonu dramatu fantasy na Netflix, piątek, 17 grudnia.
  • Przyglądamy się niektórym z ekranowych i zakulisowych rzeczy, które wiemy o nowym sezonie przed premierą.

Seria sukcesów Netflix Magik Powraca w długo oczekiwanym drugim sezonie 17 grudnia.

Pierwszy sezon dramatu fantasy był jednym z najczęściej oglądanych seriali w serwisie streamingowym, kiedy zadebiutował w grudniu 2019 roku.

Zainspirowany polskim pisarzem Andrzejem Sapkowskim, w filmie występuje Henry Cavill jako Geralt z Rivii, łowca potworów znany jako „wiedźmin”. Osadzona w inspirowanej średniowieczem krainie fantasy, zwanej „Kontynentem”, Wiedźmin odkrywa legendę Geralta z Rivii (Cavill) i księżniczki Ciri (Freya Allan), których łączy los.

Pierwszy sezon serialu śledzi Geralta z Rivii, księżniczkę Ciri i czarodziejkę Yennefer z Vengerbergu (Anya Chalotra) w różnych momentach, badając wydarzenia, które ukształtowały ich postacie, zanim ostatecznie połączyły się w jedną oś czasu, czego kulminacją jest bitwa Sodden Hill z najeźdźcami z Nilfgaardu.

Przyglądamy się niektórym z ekranowych i zakulisowych rzeczy, które wiemy o nowym sezonie przed premierą.

1. Fabuła

Przekonany, że Yennefer straciło życie w bitwie o Suden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Ciri w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, do domu jego dzieciństwa w Keir Morhen.Królowie, elfy, śmiertelnicy i demony kontynentu szukają dominacji poza jej murami. musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele bardziej niebezpiecznym: tajemniczą mocą, którą posiadasz”, jak stwierdzono w oficjalnym podsumowaniu.

Ważną różnicą w tym sezonie jest to, że nie będzie różnych harmonogramów. Rozmawiając z Program telewizyjny Prezenterka Lauren Schmidt Hissrich powiedziała, że ​​chociaż to uwielbia, słyszała, że ​​jest to mylące dla niektórych widzów.

„Słyszałem, że była publiczność, która trochę przypominała„ Co się do cholery dzieje?” Dlaczego tego nie rozumiem? „Myślę, że dla tych ludzi sezon 2 będzie o wiele łatwiejszy do naśladowania. Myślę, że sezon 2 umieści wszystkie nasze postacie na podobnej osi czasu. Gramy trochę z czasem, ale w inny sposób, łatwiej, ja pomyśl, aby połknąć drogę.”

READ  Dokument Breakpoint w serwisie Netflix: data premiery, zwiastun i oczekiwane historie graczy

Kolejnym ważnym aspektem, który zostanie zbadany w tym sezonie, jest historia Geralta. Widzowie spotkają się z grupą czarodziejów, w której dorastał Geralt – Quinn (Yassin Athor), Lambert (Paul Polion), Eskil (Thoy Breed Rasmussen), Wismir (Kim Bodnia), największy i najbardziej doświadczony żyjący czarodziej.

Kim Bodnia jako Vismir.

Kim Bodnia jako Vismir.

2. Nowi członkowie obsady

Główni członkowie obsady powtarzają swoje role; Dodatkowo czekają na Ciebie nowe i ekscytujące postacie.

Nowi członkowie obsady ujawnieni przez Raport z Hollywoodr wcześniej w tym roku obejmują Adjoa Andoh (Bridgeton) jako Nenneke, kapłanka i głowa Świątyni Melitele; Casey Claire (nieregularni) jako Filippa Ellhart, przywódczyni loży czarownic; Liz Carr (cichy zegarek(i Szymon Callo)Cztery wesela jako pogrzeb) jako Fenn i Codringher, wspólnicy, którzy prowadzą organy ścigania/agencję detektywistyczną; Kevin Doyle jako nowa postać Ba’lian; Graham McTavish (nieznajomy z domu) jako Dijkstra, główny szpieg i szef sił specjalnych Rediny; i Chrisa Fultona (Bridgeton) Jak Rience, magu.

Dołącz do obsady gra o tron Aktor Christopher Hevjo jako Nevelin. Pierwsze spojrzenie na jego postać ukazało się podczas wydarzenia TUDUM na Netflix we wrześniu.

Obejrzyj klip tutaj:

Komentując, co przyciągnęło go do tej roli, 42-latek powiedział Memiporno W wywiadzie spodobało mu się poczucie humoru, szaleństwo i rozmach emocjonalny.

„Uznałem, że to nie lada wyzwanie zagrać taką bestię z tak bolesną i bardzo tajemniczą duszą z przeszłością, która go prześladuje. Czułem więc, że to bardzo złożone i czułem, że mogę dać mu życie”.

3. Nowe występy

Geralt i Księżniczka Ciri będą w tym sezonie nosić nowe stylizacje.

W październiku pokaz udostępnił pierwsze zdjęcie postaci noszącej nową ciemną zbroję. według ScenariuszNowy strój sprawia, że ​​postać jest lepiej przygotowana do nowych bitew.

Adrienne Tyler napisała: „Teraz są cztery warstwy na ramionach i ramionach zamiast dwóch, jednak zapewnia to więcej miejsca na ruch. Ta nowa warstwa jest poważnym ulepszeniem, ponieważ z pewnością pomoże mu w walce z większymi zagrożeniami”.

READ  Światowy ranking - grudzień 2022 - 4 Parasrest

Krótko po ujawnieniu Geralta pokaz udostępnił pierwsze zdjęcie transformacji Ciri. W pierwszym sezonie nosi kostium księżniczki i rozjaśnione brwi; Na zdjęciu nowej postaci ma na sobie coś, co wydaje się być strojem treningowym, i ma ciemne brwi.

O podróży swojej postaci w sezonie 2, Freya powiedziała Majster: „Ona nie chce być przez cały czas jak księżniczka. Chce też się ubrudzić. Staje się więc bardzo zdeterminowana, bardzo podekscytowana tym, że zostanie czarownicą.”

Freya Allan jako Ciri i Paul Bullion jako Lambert.

Freya Allan jako Ciri i Paul Bullion jako Lambert.

4. Duża produkcja

A więc, czego dokładnie potrzeba, aby stworzyć tak epicką produkcję jak? Magik?

W filmie zza kulis modelka Lauren Schmidt Hissrich powiedziała, że ​​serial został nakręcony w 158 dni, w 15 lokalizacjach, z 89 członkami obsady i ponad 1200 członkami ekipy.

Obejrzyj tutaj:

5. Przyczepa

Cztery tygodnie temu serwis streamingowy udostępnił pełny zwiastun nadchodzącego sezonu.

Klip daje wgląd w nowe wyzwania, przed którymi stanie Geralt w miarę trwania wojny na kontynencie, oraz nowe potwory, z którymi będą musieli się zmierzyć.

Obejrzyj tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=TJFVV2L8GKs