Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

ESE Entertainment Inc produkuje polską transmisję VALORANT Champions 2021

Produkcję poprowadzi mediowe ramię produkcyjne spółki Frenzy sp. z oo, która będzie transmitowana na antenie telewizji Polsat Games.

ESE Entertainment Inc ogłosiło, że wyprodukuje polską transmisję jednego z czołowych turniejów w branży esportowej VALORANT Champions 2021.

Produkcję, która będzie transmitowana na antenie Polsat Games, poprowadzi należący do spółki zespół ds. produkcji mediów, Frenzy sp. z oo.

VALORANT Champions 2021 to duży turniej, w którym o miejsce w Mistrzostwach Świata rywalizują drużyny z Europy, obu Ameryk i Azji.

Przeczytaj: Partnerzy ESE Entertainment zorganizują EA SPORTS FIFA

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 1-12 grudnia 2021 roku w Berlinie. W ramach umowy licencyjnej z Riot Games, Frenzy wyprodukuje transmisje z turnieju w języku polskim.

„Scena e-sportowa VALORANT szybko rozwija się na całym świecie, także w Polsce. Nie trzeba dodawać, że zaspokoimy potrzeby lokalnych fanów, oferując polskojęzyczne transmisje z najważniejszych meczów roku” – powiedział Marcin Kellar, dyrektor zarządzający Frenzy , w oświadczeniu.

Dodał: „Zawsze byliśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej jakości produkcji i dostarczanie fanom niezapomnianych wrażeń. Jestem dumny, widząc Mistrzów VALORANT 2021 nie tylko w Internecie, ale także w telewizji.

VALORANT ma prawie 15 milionów aktywnych graczy każdego miesiąca, a jego oglądalność stale rośnie – mówi Jędrzej Stęszewski, dyrektor operacyjny ESE.

„Turniej Mistrzów przygotowuje się na ogromny sukces” – powiedział Stosevsky. „To także doskonała okazja dla Frenzy do współpracy z jednym z najważniejszych światowych wydawców gier i wzmocnienia relacji z Riot Games”.

ESE to europejska firma rozrywkowa i technologiczna skoncentrowana na grach, w szczególności na e-sporcie. Grupa świadczy usługi, takie jak technologia, infrastruktura i zaangażowanie fanów, wiodącym twórcom gier wideo, wydawcom i markom na całym świecie. ESE prowadzi również własne kanały e-commerce, drużyny e-sportowe i ligi gier.

Skontaktuj się z Angelą pod adresem [email protected]

Śledź ją na Twitterze @AHarmantas