Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Obrońca Arsenalu i Polski Jacob Kuyor skrytykował jego „przegrany” występ przeciwko Czechom

Były trener Portugalii Fernando Santos był na boisku treningowym przed swoim pierwszym meczem jako nowy trener Polski, choć jego debiut zakończył się ciężką porażką w eliminacjach Mistrzostw Europy.

Czechy zaskoczyły swoich sąsiadów, prowadząc 2:0 w pierwszych 140 sekundach. Ladislav Krejci i Thomas Svankara wykonali pierwsze kroki, gdy gospodarze przejęli pełną kontrolę nad akcją w Pradze. Trzeciego gola dołożył Jan Kochta w drugiej połowie, zanim Damian Szymański strzelił pocieszającego gola dla Polaków.

Po meczu polskie media bardzo krytycznie oceniły występ – zwłaszcza środkową parę defensywną Jakuba Kuiwera z Arsenalu i Jana Bednarika z Southampton.

Wiodąca polska gazeta sportowa, Przyglad Sportoyi wystawił Kiwiorowi ocenę 1/10, mówiąc: „Zagubiony, niepewny, niespokojny, a zachowanie po zdobyciu trzeciego gola to rzeczywiście tragedia”.

Arsenal wydał ponad 20 milionów funtów na sprowadzenie Keiuora ze Spezii z Serie A podczas styczniowego okienka transferowego.

23-latek zaliczył dwa występy pod wodzą Mikela Artety, zaczynając ze Sportingiem Lizbona w Lidze Europy i wchodząc z ławki podczas wygranego 4:1 meczu z Crystal Palace w zeszły weekend.

Bednarik został oceniony nieco lepiej 2/10, a sklep kwestionował jego charyzmę i umiejętności. „Zaledwie po kwadransie doszedł do siebie po dramatycznym starcie” – napisano w poście. „Jeżeli pod nieobecność Camille’a Celika ma być 'szefem’ obrony, to… musi się jeszcze wiele nauczyć, żeby kierować obroną jak kolega o dekadę starszy od niego. Nadal nie jest wielkości kapelusza, nie charyzma i umiejętności”.

Artykuł Obrońca Arsenalu i Polski Jacob Kuyor skrytykował jego „przegrany” występ przeciwko Czechom Po raz pierwszy pojawił się na Planetsport.com.

READ  Skup się na sektorze sportowym: Sportmaster – czarny koń sportowego handlu detalicznego?