Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Auger-Aliassime pokonał Brazylijczyka Monteiro i awansował do trzeciej rundy Miami Open

Kanadyjczyk Felix Auger-Aliassime pokonał w sobotę Brazylijczyka Thiago Montero 7:6(5), 7:6(8) i awansował do trzeciej rundy Miami Open.

Pochodzący z Montrealu wystrzelił 12 asów i 32 zwycięzców, zdobywając przy tym 86 procent punktów za pierwszy serwis. Jednak popełnił siedem podwójnych błędów, 23 niewymuszone błędy i nie wykorzystał wszystkich pięciu swoich szans.

oglądać | Auger-Aliassime zawieszony do trzeciej rundy:

Auger-Aliassime z Montrealu pokonał Brazylijczyka Monteiro na Miami Open

Félix Auger-Aliassime z Montrealu awansował do trzeciej rundy Miami Open, wygrywając 7:6(5), 7:6(8) z Brazylijczykiem Thiago Montero.

Montero miał cztery asy, 19 zwycięskich meczów i zdobył 75 procent punktów z pierwszego serwisu. Brazylijczyk był jednak trzymany bez break pointa i popełnił 25 niewymuszonych błędów.

Po wielu tam iz powrotem podczas drugiego dogrywki, Auger-Aliassime wystrzelił zwycięzcę, uzyskując przewagę 9-8. Wymuszony błąd Montero przypieczętował zwycięstwo Kanadyjczyka w 2 godziny i 41 minut.

Auger-Aliassime zmierzy się z Argentyńczykiem Francisco Sirondolo w meczu trzeciej rundy w poniedziałek.

W deblu kobiet bilety do drugiej rundy zarezerwowały Kanadyjka Lila Fernandez i Amerykanka Taylor Townsend. Pokonali węgierski duet Timea Babos i Francuzkę Kristinę Mladenovic 6:4, 7:6(3).

Zawodniczka Ottawy Gabriela Dąbrowski wraz z Brazylijką Luisą Stefani zmierzą się w sobotę z Amerykanką Bernardą Perą i Polką Magdą Linette.

READ  William J. Seidinger senior 1935-2021 | Wiadomości, sport, praca