Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Struthers jest przekonany, że rozpocznie drugi rok pod okiem Otto | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Joel Wetzel. Aaron Groner ze Springfield mija łapacza Struthers, Aleca Grzyba, aby strzelić gola podczas meczu w zeszłym sezonie. Grzyb będzie jednym z głównych biegaczy Wildcats w tym sezonie.

STRUTHERS – Kiedy Struthers opuszczał swój trening w czwartek wieczorem, główny trener Tom Otto poczuł poczucie pewności siebie, rozpoczynając drugi rok u steru programu.

„Jedną z prostych rzeczy, które powiedzieliśmy, jest to, że od 1 do 20 wyglądamy jak drużyna baseballowa” – powiedział Otto.

Wildcats zwrócili osiem listów i łącznie 12 graczy z 2022 roku, sezonu, w którym zakończyli 9-17. Rekord ten obejmował pięć porażek rozstrzygniętych dwoma lub mniej rundami.

Ale dzięki zwiększonej głębokości zarówno w rotacjach miotaczy, jak iw górę iw dół składu, Wildcats optymistycznie patrzą na swoje perspektywy w 2023 roku.

„Wygląda na to, że mamy pewną głębię, na którą mieliśmy nadzieję (w zeszłym roku). Zamiast mieć nadzieję, czujemy, że w tym roku uzyskaliśmy większą głębię ze wzgórza. Jesteśmy podekscytowani wielkimi krokami, jakie poczynili nasi powracający gracze. Jesteśmy podekscytowany” – powiedział Otto w imieniu grupy.

Siła składu leży w utalentowanym trio Aleca Grzyba, Chance’a Laczko i Olindo Pezzone, którzy zakotwiczą rotację Wildcats w tym sezonie, a także zapełnią górną połowę składu Struthers.

Ci trzej mieliby również karierę w baseballu na poziomie college’u, ponieważ Bizon grałby w Youngstown State, Grzyb udałby się do Walsh, a Laczko grałby w Bryant i Stratton.

Otto zauważył, że Pezzone „byłby tak dobry, jak każdy miotacz w okolicy” i zbliża się do 90 mil na godzinę ze swoją szybką piłką po napompowaniu jej poza sezonem. Otto dodał, że Grzyb osiąga prędkość między 85 a 88 mil na godzinę, podczas gdy Laczko znajduje się w okolicach lat 80-tych, ale dobrze miesza skoki i ma wysokie zasięgi jazdy. W ostatniej akcji Struthersa, Otto powiedział, że Laczko rzucił 42 pałkarze na 55 narzutach.

READ  „To niewiarygodne”: Borland przywołuje koniec z dziewięcioma strzałami, aby zagłuszyć Brooksa z podekscytowania | Mistrzostwa Świata PDC

„Czujemy się komfortowo z każdym z tych trzech facetów, ponieważ każdy z nich wnosi coś innego do stołu. Może to dotyczyć meczów z określonymi drużynami lub określonymi pałkarzami. Podejmiemy te decyzje w meczach, aby mieć największe szanse na wygraną , ale zaczyna się od tego” – powiedział Otto.

Za nimi pojawia się student pierwszego roku Michael Schafnicki, po lewej, aby zobaczyć trochę czasu na kopcu oprócz swoich obowiązków w pierwszej bazie.

W kolejności odbijania Grzyb rzuci, Pezzone rzuci jako drugi, a Laczko uderzy jako trzeci. Scavnicky trafi w środek tabeli, co według Otto pozwoli Laczko na oglądanie większej liczby dobrych rzutów w tym sezonie, ponieważ drużyny nie będą w stanie go ominąć. Grady Moore, który będzie wędrował po środku pola, również uderzy w środku kolejności, najprawdopodobniej piąty.

Na dole składu rozważani będą Anthony Bastila, Austin McCullough i Caleb Sakkara, podczas gdy JR Hovanek i Aiden Mauro, z których każdy był uważany za pierwszego roku w zeszłym roku, zobaczą czas, podobnie jak James Dekelis.

„Mam nadzieję, że uda im się zaprowadzić dla nas porządek” — powiedział Otto o grupie.

Dzięki bogactwu powracających i poprawiających się doświadczeń, Wildcats czują, że mogą konkurować z wymagającym szczytem konferencji Northeast-8 w tym roku i wejść do posezonu.

Dochodząc do tego celu, Otto podkreśla szybki start — coś, czego Struthers nie miał w poprzednim sezonie, kiedy rozpoczął sezon 0:4 z trzema niewielkimi porażkami.

Sezon rozpoczyna się w poniedziałek przeciwko Lakeview, w zależności od pogody.

„To będzie dla nas duża seria na początku, a potem, jeśli uda nam się dobrze zacząć i miejmy nadzieję, że zagramy kilka meczów niekonferencyjnych, pojedziemy do Polski” – powiedział Otto.

Dodał: „Zamierzamy podejść (do meczu NE-8) jak do tygodnia piłki nożnej. Chcemy wygrać te mecze konferencyjne w ciągu tego tygodnia, a potem miejmy nadzieję, że do końca sezonu będziemy w meczu lub dwóch o szansę na zdobycie tytułu”.

READ  Przeniesienie własności | Wiadomości, sport, praca

„A potem zobaczymy, gdzie to wszystko leży w trakcie turnieju. Nie mogłem wymyślić nic lepszego niż gra w Cene Park w tygodniu hrabstwa, gdzie Struthers byli półfinalistami i finalistami. Społeczność naprawdę zjednoczy się wokół tej drużyny i nasze dzieci”.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej