Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Obejrzyj tę przestrzeń” — prezes Preston North End oferuje najnowszą aktualizację dotyczącą bezpłatnej wersji próbnej agenta Conora Wickhama

Frankie McAvoy, prezes Preston North End Klub pozostanie cierpliwy w oferowaniu umowy z wolnym agentem Conora Wickhama.

Frankie McAvoy w ostatnich tygodniach przyglądał się byłemu napastnikowi Crystal Palace Conorowi Wickhamowi, który rozważa możliwość dalszego poszerzenia swoich możliwości ofensywnych.

Od tego czasu Wickham wraca do pełnej sprawności po przerwie, biorąc udział w meczach dla dwóch drużyn rezerwowych.

Teraz, gdy jego zadanie próbne jest kontynuowane, McAvoy przeniósł się do przedstawienia aktualnej sytuacji dotyczącej potencjalnej umowy dla Wickhama.

Jak cytowano wcześniej LANX NA ŻYWO„Obserwuj tę przestrzeń” – powiedział fanom menedżer Prestona, gdy jego proces trwał.

Dodał również, że chociaż na początku tego tygodnia wydawał się „żywy” w pierwszej połowie meczu rezerw z Walsall, McAvoy zasugerował klubowi cierpliwość, zanim zaoferuje mu umowę.

Oto, co powiedział:

„Musimy tylko obserwować tę przestrzeń. Zaczął dobrze we wtorek. Myślałem, że wyglądał bardzo żywo w pierwszej połowie.

– Wiem, że to był ciepły dzień, ale nie grał dużo w piłkę i mieliśmy w sumie trzy tygodnie.

„Czasami podejmowanie decyzji dotyczących ludzi zajmuje trochę więcej czasu. Wolę być szczery, niż robić coś lekkomyślnego, co nie odpowiada nam ani graczowi.

„Było kilka dobrych części i innych części, o których wiem, że muszę się upewnić, że wszystko jest w porządku. Gdybyśmy mogli, coś mogłoby się z nim stać, ale w tej chwili nie ma go w 25-osobowym składzie i nie podpisaliśmy jego.”

Aktualne opcje McAvoya w Striker

W obecnej sytuacji Preston ma obecnie takie osoby jak Emil Riis, Ched Evans, Sean Maguire i Jamie Thomas jako opcje z przodu.

Duński Reiss jest jak dotąd najlepszym strzelcem Debedel, strzelając pięć goli w siedmiu meczach w sezonie 2021/22. Obrońca Sepp van den Berg i skrzydłowy Scott Sinclair również strzelili dwie bramki, ale do tej pory żaden inny napastnik nie strzelił gola.

READ  Najnowsze badania wykazały, że w naszej galaktyce odkryto najstarsze szczątki planetarne

Inna opcja na szczycie kortu się nie zepsuje, więc ciekawie będzie zobaczyć, czy Wickham wymyśli umowę, a jeśli tak, to jak będzie.