Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nowy dyrektor generalny SIRIO spodziewa się, że więcej firm farmaceutycznych przejdzie na żywienie

Global Contract Nutrition Development and Manufacturing Organisation (CDMO) niedawno wyznaczyła Lesinę na nowego dyrektora generalnego w Europie w celu realizacji strategii skierowanej do małych i średnich marek, które wprowadzają nowe formuły żywieniowe.

Lesina, która wcześniej pracowała w Lonza jako dyrektor generalny, ma na celu dalszy rozwój strategii firmy, aby stać się centrum badań i rozwoju żywienia dla marek poszukujących sprawnych partnerów z dużymi zasobami naukowymi i rozwojowymi.

Firma szczególnie cieszy się na rozwijanie nowych partnerstw z głównymi markami żywieniowymi na kluczowych rynkach europejskich, wykorzystując swoje doświadczenie w zakresie formułowania i produkcji w Niemczech i Chinach.

Lisina mówi, że spodziewa się znaczącego wzrostu dla SIRIO na rynku nutra, ponieważ klienci dostrzegają korzyści płynące ze współpracy z Agile CDMO

partner”.

„Wyobrażam sobie, że nasz rozwój stanie się prawdziwym partnerem w CDMO, a klienci będą przyciągani przez nasze duże zespoły naukowe, aby pomóc im wprowadzić na rynek prawdziwie innowacyjne i unikalne formuły.

„Wyróżniamy się tym, że jesteśmy dobrze zintegrowani w naszym globalnym zasięgu z zespołami w USA, Chinach i Europie – ale także w naszym podejściu do przesuwania granic rozwoju produktów spożywczych”.

Dodaje, że duże centra badawczo-rozwojowe firmy w Chinach i Europie zapewniają, że marki mogą szybko przekształcać pomysły w nowe produkty.

„I to nie tylko pod względem składników, opcji formułowania i testowania stabilności, ale także istotnych USP, które odróżniają dobre produkty od świetnych. Dlatego inwestujemy czas i zasoby, aby opracować składniki odżywcze, które nie tylko skutecznie dostarczają dawkę, ale są przyjemne dla konsumenta – gdzie smak, konsystencja i wygląd są istotną częścią naszego procesu rozwoju.