Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

TwentyThree na nowo definiuje przestrzeń wideo ze światem

TwentyThree na nowo definiuje przestrzeń wideo ze światem

KOPENHAGA, Dania, 3 lipca 2023 (Globe Newswire) — Dzisiaj firma TwentyThree ogłosiła wielki krok naprzód w dziedzinie wideo jako pierwszy globalny gracz, który połączył trzy kategorie narzędzi wideo — platformę marketingu wideo, osobiste wideo i seminaria internetowe — w pierwszy na świecie kompleksowy produkt wideo. Firma zaprezentowała również kilka nowych, zaawansowanych funkcji, w tym Spoty — rewolucyjny nowy sposób zarządzania materiałami wideo w witrynach internetowych.

Od momentu uruchomienia w 2009 roku misją TwentyThree jest umożliwienie ludziom nagrywania filmów. Szereg przełomowych innowacji — w tym ukucie terminu „platforma marketingu wideo”, wprowadzenie na rynek pierwszego osobistego narzędzia wideo w przedsiębiorstwie oraz pierwszego narzędzia do webinarów drugiej generacji — sprawiło, że moc wideo znalazła się w rękach większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej .

Teraz, wraz z wprowadzeniem na rynek nowego TwentyThree, firma prezentuje pierwszą w pełni zintegrowaną platformę obsługującą wideo.

Współzałożyciel i dyrektor generalny Thomas Madsen-Mygdal mówi, że nowy TwentyThree to naturalny kolejny krok w ewolucji produktu: „Wkraczamy w świat wideo, w którym starsze modele nadawcze i osoby do wielu zanikają. Wyzwanie dla firm jest umożliwienie wszystkim ich pracownikom tworzenia wideo i większej transmisji.” Możliwa liczba punktów kontaktowych opartych na wideo.

„Dzisiaj usuwamy bariery i złożoność narzędzi wideo, wprowadzając wszystkie nasze produkty do prostej, kompleksowej platformy, z której może korzystać każdy w firmie. Następna era wideo to era, w której każdy może tworzyć, zarządzać, i udostępniaj filmy tak łatwo, jak wysyłanie wiadomości e-mail.To właśnie robi New TwentyThree..

Wzmocnienie wideo dla wielu, a nie tylko dla nielicznych
Nowy TwentyThree zawiera kilka nowych i zaktualizowanych narzędzi, które odblokowują moc wideo dla ludzi w całej firmie. zawierają biblioteka wideoto rozwiązanie odwiecznego problemu członków zespołu, którzy mają ograniczony dostęp do filmów firmowych lub nie mają ich wcale. WebinarTray, przełom w sposobie planowania i tworzenia seminariów internetowych. I webinariumsposób na skalowanie produkcji webinarów w Twojej firmie poprzez wyeliminowanie konieczności rozpoczynania za każdym razem od zera.

READ  Superniebieski księżyc: rzadki widok rozświetlający niebo

Domowe wideo do wszystkiego
Zaktualizowany TwentyThree to teraz punkt kompleksowej obsługi wszystkich produktów wideo, otwierający nowe, potężne synergie między członkami zespołu i Twoimi treściami. Nowa interfejs użytkownika Daje wszystkim członkom zespołu ten sam przegląd i ułatwia tworzenie nowych filmów i seminariów internetowych. the aktywność klasy Zapewnia wspólny przegląd działań wideo firmy, dzięki czemu wszyscy są na bieżąco Zadania Ułatwia współpracę.

z dodać doUżytkownicy mogą przesyłać filmy między podłożami produktów. Na przykład wideo nagrane przez Personal można łatwo dodać do webinaru i odwrotnie.

Nowy TwentyThree opiera się na sile sztucznej inteligencji dzięki nowemu kopie funkcja. Wszystkie nowe filmy są automatycznie transkrybowane w ich oryginalnym języku. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz przetłumaczyć na inne języki i łatwo sprawdzić tłumaczenie. I z potężnym wyszukiwanie globalne Możesz nawet wyszukiwać w treści wideo.

Wideo w każdym punkcie kontaktu
Aby w pełni wykorzystać moc wideo, marketerzy muszą mieć możliwość korzystania z niego podczas całej ścieżki klienta.

Zmiana reguł gry bryzg Funkcje sprawiają, że pierwsze witryny wideo stają się rzeczywistością. Zamiast kopiować kod za każdym razem, gdy chcesz umieścić film na swojej stronie, użytkownicy mogą teraz utworzyć go raz i zarządzać nim na zawsze. Filmy można dodawać, zmieniać i porządkować za pomocą zaledwie kilku kliknięć, bez konieczności opuszczania witryny.

Pierwszy na świecie osobisty produkt wideo dla przedsiębiorstw jest jeszcze bardziej intuicyjny dzięki nowemu globalnemu przyciskowi tworzenia. Użytkownicy mogą nacisnąć przycisk z dowolnego miejsca na produkcie, aby nagrać wideo.

Nowy TwentyThree, TwentyThree jest już dostępny.

O dwudziestej trzeciej
Urodzona i nadal mieszkająca w Kopenhadze, dwadzieścia trzy Jest jedynym europejskim graczem w szybko rozwijającej się kategorii „Video Marketing Platform”. Każdego dnia coraz więcej czołowych reżyserów programów webinarowych, producentów wideo i sprzedawców wideo przechodzi na TwentyThree, aby uzyskać Real with Video.

READ  Saturn tworzy fale w swoich własnych pierścieniach

Dzięki najpopularniejszemu narzędziu do webinarów na rynku, prostym i skutecznym sposobom hostowania filmów wideo i zarządzania nimi w Twojej witrynie, zbierania potencjalnych klientów, analizowania wyników Twoich filmów wideo i wielu innym, ułatwiamy firmom przekształcenie się w wideo.

Komunikacja medialna
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z szefem marketingu Sidselem Forchhammerem
Tel: +45 20444488
E-mail: [email protected]

zasoby medialne
Uruchom keynote: https://video.twentythree.com/launch-keynote-the-new-twentythree

Zdjęcie produktu: https://learn.twentythree.net/hubfs/TwentyThree%20Launch%202023/TwentyThree_video_marketing_platform.png

Zdjęcie drużyny startowej: https://learn.twentythree.net/hubfs/TwentyThree%20Launch%202023/Team_TwentyThree.png