Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Noty międzynarodowe: Bahamy, Polska, Green, Leasingodawca

Noty międzynarodowe: Bahamy, Polska, Green, Leasingodawca

20 sierpnia 2023 o 15:23 CST Alexa Kirschenbauma

Starsi szybcy meloniki to swingman Buddy’ego Hielda stracili najwięcej w drużynie 17 punktów, podczas gdy Nuggets przeszli dalej Aarona Gordona i centrum Słońca Deandre Ayton Obaj wnieśli znaczący wkład, gdy Bahamy pokonały Urugwaj 78:62 w sobotnich eliminacjach do Igrzysk Olimpijskich przed 2024 rokiem. Duane Rankin z Republiki Arizony.

Bahamy zmierzą się z Argentyną w finale tegorocznych eliminacji olimpijskich w niedzielę wieczorem. To zupełnie inne wydarzenie niż Mistrzostwa Świata FIBA, które rozpoczynają się w przyszłym tygodniu.

Więcej międzynarodowych wskazówek dotyczących dzwonienia tutaj:

  • Wygrywając jedną z eliminacji olimpijskich w tym miesiącu, Polska zapewniła sobie miejsce w eliminacjach olimpijskich w 2024 roku. Eurohoops. Polska pokonała w finale Bośnię i Hercegowinę 76:72. Mały napastnik Napoli Michał Sokołowski Paced Polska z 16 punktami i siedmioma tablicami.
  • Australia pokonała Francję 78:74 grając w czwartym pokazowym meczu FIBA ​​World Cup w Tokio. Segment Boomers (i Mavericks). Josha Greena Opuścił mecz rozgrzewkowy z umiarkowaną kontuzją kostki, ale według Olguna Uluka z ESPN, dolegliwość ta wydaje się w tej chwili niewielka (Link do Twittera)
  • Po przesiedzeniu większości obozu treningowego Francji z problemem kostki, centrum reprezentacji narodowej Maciej Lessard Według doniesień, wywieszono zieloną flagę na przyszłotygodniowe mistrzostwa świata Eurohoops. Knicks posiadają prawa poboru Lessarta, chociaż nie jest jasne, czy kiedykolwiek przyjedzie do Stanów.

READ  Lewiston piszczy – Edward Little / Levitt / Polska