Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Nevada Nano dodaje trzech europejskich dystrybutorów czujników gazów palnych i chłodziwa o innowacyjnych właściwościach molekularnych

Chester, Anglia – (Drut roboczyNevadaNano, światowy lider w dziedzinie czujników do wykrywania gazu, ogłosił dziś podpisanie kontraktu z trzema wybitnymi dystrybutorami w związku z dalszą ekspansją w Europie. Firmy zapewnią lokalne wsparcie i sprzedaż dla rosnącej bazy klientów NevadaNano w zakresie czujników gazów palnych Molecular Property Spectrometer ™ (MPS ™).

„Dodanie tych trzech liderów rynku podkreśla zapotrzebowanie na innowacyjny czujnik, taki jak MPS, urządzenie, które na nowo definiuje standard po prawie 40 latach” – powiedział Gary Collins, dyrektor generalny EMEA w Nevadzie. „Jesteśmy przekonani, że nasza nowa technologia i ich głębokie doświadczenie z tymi firmami pomogą ich klientom w opracowywaniu pionierskich produktów z wysoce precyzyjną i niezawodną technologią wykrywania gazu”.

  • Maritex CorporationZ siedzibą w Gdyni jest jedną z największych dynamicznie rozwijających się hurtowni sprzętu elektronicznego na polskim rynku. Firma obsługuje klientów w Polsce, Rumunii i Szwecji.
  • Czujnik gazu RU Jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie czujników gazu w Rosji, Armenii, Azerbejdżanie, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie, Mołdawii, Tadżykistanie, Turkmenistanie, Uzbekistanie i Ukrainie. Firma koncentruje się na ochronie środowiska i bezpieczeństwie ludzi w szybko rozwijającej się branży i na świecie.
  • Komponenty GVZZ siedzibą we Włoszech, jest wiodącym światowym dostawcą na rynku czujników z ponad 40-letnim doświadczeniem, zapewniającym liderów w szerokim zakresie zastosowań: od motoryzacji po HVAC-R, od medycyny po przemysł, od wojska po lotnictwo.

NevadaNano oferuje zestaw unikalnych czujników do wykrywania gazów dla materiałów palnych i czynników chłodniczych (A1, A2L i A3), a czujniki MPS zapewniają niespotykaną niezawodność i dokładność. W przeciwieństwie do konwencjonalnych czujników, czujniki MPS osiągają dokładność 0-100% DGW dla 19 gazów palnych i 6 gazów schłodzonych z 1 kalibracją fabryczną i bez konserwacji w terenie przez cały okres użytkowania. Dokładność czujników gazów palnych MPS jest zwiększona dzięki wbudowanym pomiarom w czasie rzeczywistym i wbudowanej kompensacji temperatury, ciśnienia i wilgotności. Odczyty stężenia gazu są dokładne w całym zakresie środowiskowym, w tym w szybkich zmianach środowiskowych, zapewniając najlepszą w swojej klasie dokładność fałszywie dodatnich. Czujniki MPS firmy są z natury odporne na dryf, rozpad lub jad.

READ  Polskie media państwowe były krytykowane za relacjonowanie masowego wiecu antyrządowego

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z NevadaNano pod adresem [email protected]

O Nevadzie Nano

Nevada Nano Programmable Technology i Multiple Gas Detection to pierwsze nowe podejście do wykrywania łatwopalnych gazów od ponad 40 lat. Technologia MPS została opracowana przy wsparciu DARPA, DOD i Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego dla najbardziej wymagających zastosowań związanych z wykrywaniem gazów i jest zdobywcą prestiżowej nagrody R & D100 Award oraz Tech Connect National Innovation Award. Czujniki wykorzystują 24 opatentowane wynalazki do wykonywania najtrudniejszych zadań analizy chemicznej. W celu uzyskania informacji odwiedź NevadaNano.com Albo zadzwoń Linkedin.