Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najwyższe piętro jest wynajmowane w widocznym miejscu biurowym w Nottingham

ADC Infrastructure, firma konsultingowa z siedzibą w Nottingham, zajmująca się nieruchomościami, zajęła ostatnie dostępne piętro w budynkach miasta przy Carrington Street.

Nieruchomość została gruntownie wyremontowana przez Shopby Properties przed pandemią i jest teraz w pełni zajęta.

Mark Tomlinson z FHP, który pracował w imieniu Shoby Properties, powiedział: „Widzimy utrzymujący się trend wśród użytkowników biur dążących do poprawy jakości środowiska pracy, a bezpieczna powierzchnia biurowa premium w obrębie miasta i budynków miejskich właśnie to zapewnia. popyt na najlepsze biura w całym mieście i uważa się, że infrastruktura ADC jest świetnym najemcą, który został zabezpieczony na ostatnim piętrze w tym budynku.Jestem pewien, że spodoba im się jakość powierzchni i udogodnień.”

David Cummins, dyrektor ds. infrastruktury w ADC, dodał: „Nasze istniejące biura zostałyby przebudowane, więc mieliśmy okazję znaleźć nowe. Chcieliśmy pozostać w centrum, gdzie nasi pracownicy podróżują rowerem, autobusem, tramwajem i pociągiem. Chcieliśmy mieć więcej miejsca na rozwój, ponieważ w nadchodzących latach zamierzamy podwoić naszą liczbę do około 60. Przede wszystkim zależało nam na dobrym środowisku, które zachęca do pracy w biurze.

„Okolica wokół Carrington Street to ekscytujące miejsce, w którym można być i poczuć się jak przecznice miejskie od naszej pierwszej wizyty. To nasz czwarty ruch od momentu założenia firmy w 2013 roku, a FHP po raz kolejny pomogło nam pokazać możliwości. Nie możemy się doczekać współpracy z ich przez wiele lat, ponieważ są również agentami administratorami”.

READ  Start Szkockiej Strategii Kosmicznej - gov.scot