Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Najnowszy Tucker Carlson: prawicowy rywal „Newsmax” widzi wzrost oglądalności po tym, jak „Fox News” zwolni swojego gwiazdorskiego gospodarza

Najnowszy Tucker Carlson: prawicowy rywal „Newsmax” widzi wzrost oglądalności po tym, jak „Fox News” zwolni swojego gwiazdorskiego gospodarza

Tucker Carlson przerwał ciszę na temat odejścia Fox News w wyzywającym, opartym na spisku wideo

Mniejsza skrajnie prawicowa sieć konkurencyjna odnotowała gwałtowny wzrost oglądalności w czasie największej oglądalności w ciągu kilku dni, odkąd Fox News zwolnił swoją skrajnie prawicową gwiazdę Tuckera Carlsona.

Newsmax odszedł od Carlsona z najczęściej oglądanej kablowej sieci informacyjnej z doskonałym zasięgiem dla byłego gospodarza, podczas gdy Fox widział malejące liczby w gnieździe o 20:00, który wcześniej zajmował. Dziś wieczorem Tucker Carlson.

Rosnące spekulacje na temat tego, dlaczego Carlson został zwolniony, zostały podsycone doniesieniami o zredagowanych wiadomościach tekstowych z płonącego procesu o zniesławienie przeciwko Dominion Voting Systems przeciwko temu, co podobno ujawnia lubieżne i obraźliwe obelgi pod adresem obecnie najczęściej oglądanej gwiazdy sieci przeciwko jego byłym kolegom.

Uwagi są następstwem podobnych zarzutów postawionych w osobnym pozwie przez byłego producenta Foxa, przedstawiających kulturę seksizmu i systemowego nękania w sieci.

Carlson przerwał milczenie w wideo na Twitterze w środę wieczorem, kierując zawoalowane szturchnięcia w swojego byłego pracodawcę, a także doniesienia medialne przedstawiające możliwe motywy jego odejścia.

1682647200

Niepowstrzymany wzrost i nagły upadek Tuckera Carlsona

NiezależnyJosh Marcus przedstawia wzloty i upadki dziś wieczorem Tucker Carlson Gigant w czasie największej oglądalności, który przetrwał bojkoty reklamodawców, częste żądania rezygnacji gospodarza i punkt widzenia, taki jak New York Times Innymi słowy, jego program „może być najbardziej rasistowskim programem w historii wiadomości kablowych”, a wszystko to przy oglądalności 3,5 miliona widzów.

Alexa Woodwarda28 kwietnia 2023 03:00

1682640048

Skrajna prawica w sieci odrzuca lub odrzuca odejście Tuckera Carlsona

W Telegramie biały nacjonalista Nick Fuentes odrzucił pogląd, że Tucker Carlson był skutecznym rurociągiem dla jego neofaszystowskiej ideologii białej supremacji.

Ale skrajnie prawicowe fora dyskusyjne, takie jak 4chan, które często służyły jako rurociągi dla programu Carlsona, nie mają platformy dla teorii spiskowych i ekstremizmu.

„Pozwala innym ludziom wiedzieć, że można rozmawiać o tego typu rzeczach w języku, którego używają. Tylko dlatego, że jest nadawany na antenie, ma charakter ambientowy i jest odtwarzany w wielu miejscach publicznych, co oznacza, że ​​wszystko, czego używają, ma szerszy zasięg. zasięg niż jakakolwiek witryna” – dodał. Jedna z najbardziej stronniczych stron internetowych.

W międzyczasie inne skrajnie prawicowe postacie, takie jak Steve Bannon, Charlie Kirk i Jack Posobiec, które wzmocniły fikcyjny spisek Pizzagate, który pomógł uruchomić QAnon, również ubolewały nad odejściem Carlsona z Fox News.

Jak Fox ma się sprzeciwiać anulowaniu kultury teraz, gdy wszyscy widzieliśmy, jak anulowali Tuckera? Posobiec powiedział w środę w Truth Social. Powiedział też w tym tygodniu, że Carlson został zwolniony za mówienie „zbyt dużo prawdy”.

Alexa Woodwarda28 kwietnia 2023 01:00

1682636448

Była producentka Fox News mówi, że Tucker Carlson zamieniła jej życie w piekło

Abby Grossberg, była producentka Fox News, która pozwała stację, powiedziała we wtorek, że Tucker Carlson i jego producent wykonawczy byli odpowiedzialni za uczynienie z jej życia „piekła”, kiedy dla nich pracowała.

Grossberg, który został zwolniony przez Fox wkrótce po złożeniu pozwu przeciwko sieci na początku tego roku, powiedział podczas występu w MSNBC, że nagłe rozwiązanie Carlsona przez Foxa w poniedziałek pozostawiło ją z mieszanymi uczuciami.

„Na początku były uczucia:„ Tak! A do tego fakt, że nie chcesz, żeby komukolwiek stało się coś złego”. „Ale jednocześnie Tucker i jego producent wykonawczy, Justin Wells, który również został zwolniony, byli naprawdę odpowiedzialni za złamanie mnie i zamienienie mojego życia w piekło. Istnieje więc poczucie sprawiedliwości, ale tylko częściowe.”

Alexa Woodwarda28 kwietnia 2023 00:00

1682632848

Dlaczego więc zwolniono Tuckera Carlsona?

Czy Rupert Murdoch był zdenerwowany przyjęciem przez Tuckera Carlsona teorii spiskowych białej supremacji i konserwatywnych kazań chrześcijańskich? A może jego komentarze dotyczyły przywództwa Foxa? A może zarzuty w pozwie Abby Grossberg i groźby postępowania sądowego ze strony Raya Eppsa? Nieznane źródła w kilku punktach przedstawiły złożony obraz pozycji Carlsona w Fox News, która mogła doprowadzić do jego odejścia z sieci.

READ  Komitet Kapitolu do zbadania wezwania Trumpa do hotelu Willard na godziny przed atakiem | Atak Kapitolu USA

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023 23:00

1682631048

Prywatne wiadomości Tuckera Carlsona i bolesne procesy sądowe wywołują „kryzys” w Fox News

Setki pozwów sądowych i anonimowych raportów z Fox News stworzyły obraz zbliżającego się koszmaru HR wewnątrz prawicowego giganta medialnego, stawiając federalny pozew od byłego producenta Tuckera Carlsona w centrum zarzutów.

Pokrywające się relacje w kilku serwisach informacyjnych twierdzą, że decyzja o wyrzuceniu go z sieci mogła wynikać z procesu sądowego Abby Grossberg, „kryzysu” wokół zredagowanych wulgarnych wiadomości skierowanych do innych pracowników Fox News oraz rzekomej niecierpliwości Ruperta Murdocha wobec gospodarza programu sieciowego. najczęściej oglądany program, m.in. Inne czynniki.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023, 22:30

1682629248

Tucker Carlson przekształcił Partię Republikańską na swój obraz.

NiezależnyEric Garcia, starszy korespondent w Waszyngtonie, wyjaśnia wpływ, jaki najczęściej oglądany prezenter w najczęściej oglądanej telewizji kablowej miał na Partię Republikańską:


Ale Carlson nigdy nie wywarł większego wpływu na Partię Republikańską niż jego powtarzające się kłamstwa na temat wyborów prezydenckich w 2020 roku i zamieszek na Kapitolu z 6 stycznia. 6 stycznia zamieszki z nim, które następnie Carlson wykorzystał do wybielenia próby obalenia wyników wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Jego język płynie teraz przez krwiobieg współczesnej republikańskiej retoryki. Podczas gdy skrajnie prawicowe skrzydło Partii Republikańskiej miałoby o jedno pole do wyrażenia siebie mniej, jego słowa wzbudziły kontrowersje w wewnętrznych sporach w Partii Republikańskiej. Tego nie da się opisać.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023, 22:00

1682627466

Newsmax stara się zwiększyć oglądalność w czasie największej oglądalności po odejściu Tuckera Carlsona z Fox News

Newsmax przyciąga znacznie mniej widzów niż miliony widzów w swoich programach w czasie największej oglądalności, które przyciągają Fox News i inne duże sieci kablowe, ale sieć odnotowała wzrost oglądalności po tym, jak rywal Fox News zwolnił skrajnie prawicową gwiazdę Tuckera Carlsona w poniedziałek.

W międzyczasie Fox widział malejące liczby o 20:00 Dziś wieczorem Tucker Carlson Ale teraz działa tymczasowo Fox News dziś wieczorem.

Około 2,65 miliona ludzi obejrzało jego ostatni odcinek w zeszły piątek. W poniedziałek liczba ta spadła do 2,59, we wtorek do 1,7, aw środę do 1,3.

Prezenterzy Newsmax zapewnili Carlsonowi świetne relacje w ostatnich dniach, przeprowadzając ankiety wśród widzów na temat jego zwolnienia, aw pewnym momencie nawet pytając: „Czy Fox News powinien zwolnić Tuckera Carlsona?”

Dowody w pozwie Dominion Voting Systems pokazały, że kierownictwo Foxa obawiało się utraty widzów na rzecz małej rywalizującej sieci podczas wyborów prezydenckich w 2020 roku, kiedy Newsmax był jedną ze skrajnie prawicowych sieci, które wzmacniały fałszywe twierdzenia, że ​​​​wybory zostały skradzione.

Newsmax jest również pozwany przez Dominion, a także Smartmatic, inną firmę zajmującą się technologiami wyborczymi.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023 21:31

1682627448

Ostatnie dni Tuckera Carlsona w Fox News

To, co zakończyło się ostatnim tygodniem Tuckera Carlsona w sieci, opierało się na znanych motywach z nocnego składu, który w ostatnich latach stawał się coraz bardziej ekstremalny, skłaniając się ku skrajnie prawicowym teoriom spiskowym i atakom na osoby transpłciowe.

Skończył z waletem na 25-minutowy program specjalny na swojej linii Oryginały Tuckera Carlsona Przymyka oko na teorię spiskową, według której światowi przywódcy zmuszają ludzi do jedzenia robaków.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023, 21:30

1682625648

Wideo Carlsona z powrotem zebrało więcej wyświetleń niż program Fox News w czasie największej oglądalności

Tucker Carlson przerwał milczenie na temat swojego odejścia z Fox News w wyzywającym i konspiracyjnym filmie, który opublikował na Twitterze w środę wieczorem o 20:00, dawnym czasie największej oglądalności kanału.

Według Mediaite wideo oparte na spisku zgromadziło ponad 1,8 miliona wyświetleń w ciągu godziny po jego wydaniu, a ponad 5 milionów osób oglądało je na swojej osi czasu w aplikacji społecznościowej Elona Muska.

Do godziny 13:00 czasu wschodniego w czwartek wideo obejrzało na żywo 17,3 miliona użytkowników, a na osi czasu 57,8 miliona użytkowników.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023 21:00

1682623826

ICYMI: Tucker Carlson został przyłapany na robieniu nieodpowiednich komentarzy na temat „fanów po menopauzie”, zanim Fox News go zwolnił

Tucker Carlson został przyłapany poza kamerą, gdy mówił o tym, jak jego starsi „fani” pokochają jego wygląd w jego programie w czasie największej oglądalności, New York Times wspomniany.

W innym filmie gospodarz rzekomo podsłuchał rozmowę o tym, jak znalazł „pyszną” kobietę.

Alexa Woodwarda27 kwietnia 2023 20:30