Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mustafa Ali chce, aby WWE znalazło się w Marvel’s Blade

Następna runda wydań postaci z Marvela dopiero zaczyna się rozwijać, a jednym z najbardziej oczekiwanych jest nikt inny, jak pogromca wampirów Marvela du jour Blade. Mahershala Ali zagra Daywalkera, wcielając się w rolę, z której słynął Wesley Snipes w czasach, zanim ktokolwiek pomyślał o Marvel Cinematic Universe. W tej chwili Delroy Lindo jest jedynym znanym członkiem, ale znamy supergwiazdę WWE, która chce być częścią projektu Mustafy Ali, zabierając się do mediów społecznościowych, aby rzucić kapeluszem na ring.

Ali odpowiedział na raport, który powiedział, że Blade wybiera mężczyznę z Azji Południowej w wieku dwudziestu i trzydziestu lat. Powiedziała, że ​​aktor powinien być otwarty na szkolenie, chociaż zachęca się również aktorów z doświadczeniem bojowym do przesłuchania. Sam opis postaci brzmi: „Chociaż ślubował milczeć, jego oczy mówią nam, że przeszedł przez konflikt”.

Ali napisał na Twitterze i dołączył zdjęcie, na którym po meczu podnosi rękę, dodając podpis „Cześć @MarvelStudios, myślę, że mnie szukasz. #Blade”

Ali jest świetnym zapaśnikiem, który świetnie radzi sobie także z mikrofonem, więc prawdopodobnie zabije też rolę w Bladzie. Mam nadzieję, że Marvel przyjrzy się temu, ponieważ fani pokochają, jak Ali wskakuje do MCU.

Niewiele wiadomo o nadchodzącym filmie Blade, poza tym, że Ali zagra Blade w reżyserii Bassama Tareka (Mowgli) i Stacey Ossi Kfour (Watchmen) piszących scenariusz. Oczekuje się, że Blade uderzy w 2023 i ma nadzieję, że zacznie kręcić w tym roku.

Ali’s Blade zadebiutował poza kamerą w MCU w scenie po napisach w Marvel’s Eternals. Jeśli chodzi o Ali, pojawia się regularnie w telewizji WWE w ramach SmackDown.

Czy chciałbyś zobaczyć, jak Ali gra rolę w Marvel’s Blade? Daj nam znać w komentarzach lub jak zwykle możesz porozmawiać o wrestlingu i polubić ze mną na Twitterze @MattAguilarCB!

READ  Cyberpunk 2077 nowej generacji podwaja zarobki CD Projekt w pierwszym kwartale

link źródłowy

Odmowa odpowiedzialności! NewsConcerns to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści znajduje się hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszystkie materiały należą do ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami poprzez e-mail – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.