Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Miejsce pamięci Moonbin ASTRO zostanie przeniesione na dach Fantagio i pozostanie otwarte do czerwca

Miejsce pamięci Moonbin ASTRO zostanie przeniesione na dach Fantagio i pozostanie otwarte do czerwca

Fantazja Ogłoszono kilka ważnych aktualizacji dotyczących miejsca pamięci przygotowywanego dla zmarłego członka ASTRO, Moonbina.

28 kwietnia KST Fantagio oświadczył za pośrednictwem oficjalnej kawiarni fanów ASTRO: „Mając na uwadze prośby wielu Arohas, którzy nie mogli odwiedzić miejsca pamięci z powodu ograniczonego czasu, postanowiliśmy przedłużyć okres odwiedzin do 6 czerwca, który będzie 49 dniem śmierci Moonbina. Ponadto planujemy przenieść się i wprowadź zmiany w miejscu pamięci, aż Odwiedzający będą mogli opłakiwać bez przerwy”.

Następnie agencja dodała, Przestrzeń pamiątkowa, która znajdowała się między wejściem głównym Fantagio, tarasem parkingowym i tyłem budynku, zostanie wkrótce przeniesiona do podniebnego ogrodu na dachu budynku firmy, począwszy od 28 kwietnia. W związku z tym informujemy, że tylko przygotowane miejsce pamięci na parkingu będzie otwarte dla zwiedzających do 30 kwietnia.

Wreszcie Fantagio stwierdził, „Wszystkie listy i upominki pozostawione w przestrzeni pamięci zostaną zachowane w oryginalnym stanie, dlatego w celu zachowania materiałów, przedmioty będą okresowo odbierane z miejsc, w których zostały pozostawione. Należy również pamiętać, że budynek nie jest zajęty tylko przez Fantagio, ale innych mieszkańców, dlatego prosimy, abyście nie odwiedzali żadnych innych pięter, z wyjątkiem miejsca pamięci na dachu”.

W tradycji buddyjskiej uważa się, że dusza zmarłego po opuszczeniu świata ludzkiego potrzebuje 49 dni, aby dotrzeć do następnego świata. To przekonanie jest szeroko rozpowszechnione w Korei.

READ  Zaskakującym odkryciem jest to, że światło może powodować parowanie wody bez użycia ciepła