Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Mężczyzna przeżył atak aligatora z Florydy, chwytając się za zęby, język i pysk, gdy wideo pokazuje przerażający odcinek |  Wiadomości z USA

Mężczyzna przeżył atak aligatora z Florydy, chwytając się za zęby, język i pysk, gdy wideo pokazuje przerażający odcinek | Wiadomości z USA

Mężczyzna ciężko ranny w ataku krokodyla o długości 12 stóp w incydencie z dronem powiedział Sky News, jak chwycił zęby, język i nos stworzenia i „cudownie” był w stanie przewrócić zwierzę.

34-letni JC La Verde powiedział, że jego głowa i tułów znalazły się w pysku gada, gdy go ugryzł, zanim zdążył się odeprzeć i odejść.

Uwaga – ten artykuł zawiera obrazy graficzne

Nagranie pokazało, że nieświadomie płynął w kierunku aligatora, który płynął w drugą stronę nad jeziorem Thonotosassa, niedaleko Tampa na Florydzie.

Jego ówczesny współpracownik filmował go nad jeziorem do promocyjnego wideo wyścigu przygodowego i zauważył przerażający atak na kamerę.

Strażak La Verde powiedział: „Nie widziałem go (krokodyla). Uderzyłem go prosto w głowę. Odciąłem sobie głowę, ramię (łopatkę) i górną część tułowia”.

Powiedział, że efekt był jak „uderzenie w ceglaną ścianę”.

Powiedział: „Czułem łuski, poczułem zęby. Od razu wiedziałem, w czym jestem. Nie było wątpliwości, gdzie jestem”.

„Złamał i przebił moją czaszkę i zniszczył mi szczękę, przemieszczając ją z dwóch stron, aw środku złamał ją na pół” – powiedział pan La Verde, pływak „ponadprzeciętny”.

„To przytłaczające, że przeżyłem tę rzecz”, ponieważ „próbował mnie zabić”.

„Wiedziałem, że wyjdę z sytuacji i wiedziałem, że muszę działać” – dodał.

„Przetoczyliśmy się w prawo. Właściwie myślałem, że przewróciła mnie, ale jeśli przewróciła mnie, myślę, że poczułem, jak całe moje ciało drży, a nie”.

„Więc byłam w jego ustach. Trzymałam go obiema rękami, chwytałam jego zęby, a prawą ręką chwyciłam trochę jego języka. Wiem, że czułam spierzchnięte i sztywne dziąsła”.

„Dzięki temu cudownie udało mi się go odwrócić”.

Pan La Verde powiedział, że od tego czasu obejrzał film około 40 razy.

obrazek:
Pan La Verde i jego żona Christine
JC La Verde i jego żona Kristen

Powiedział, że były dwa powody, dla których pozwolił mu odejść: „Nie poddawałem się, trzymałem jej nos i bawiłem się też wnętrzem jej ust”.

READ  Wyżsi posłowie Partii Konserwatywnej i Pracy powiedzieli:

„Byłem zdezorientowany – ale prawdopodobnie bardziej zdezorientowany tym, co się dzieje, a może i tym, jak szybko to zrobić”.

„Przetoczyliśmy się, a potem puściliśmy ją, a ja kontynuowałem pływanie”, udało mu się dostać na bezpieczną ziemię na pobliskim molo.

JC La Verde w szpitalu

Pomogli mu dobrzy Samarytanie, którzy zaopiekowali się nim, zanim przyjechała karetka i zabrała go do szpitala.

Uważa się, że krokodyl próbował chronić swoje gniazdo w pobliżu, gdy atak miał miejsce 3 sierpnia.

JC i Christina La Verde.  Zdjęcie: GoFundMe
obrazek:
Zdjęcie: GoFundMe

Od tego czasu wierzono, że właściciel pobliskiej nieruchomości został skłutowany i umieszczony gdzie indziej podczas „sezonu krokodyli”, co oznacza, że ​​było to legalne.

Pan La Verde spędził 10 dni w szpitalu po operacji rekonstrukcji twarzy i szczęki oraz kraniotomii, podczas której lekarze usunęli część prawego płata skroniowego, która przebiła złamaną kość w pękniętej czaszce.

Operacja w nagłych wypadkach trwała sześć godzin, aw przyszłości będzie potrzebował dwóch kolejnych operacji. Musi teraz nosić hełm, aby chronić prawą stronę głowy.

JC La Verde w szpitalu
obrazek:
Pan La Verde musi nosić kask chroniący prawą stronę głowy

Jego żona Kristen powiedziała Sky News, że czuła, że ​​odcinek był „przerażający” i dowiedziała się, co wydarzyło się na Facebooku.

Powiedziała, że ​​widzenie męża w szpitalu po przeżyciu traumy było „absolutnie przytłaczające” i „szokujące”.

„Postępuje dobrze” – dodała.