Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Marilou F. Crothers 1949-2023 | Wiadomości, sport, praca

Marilou Virginia Chiarello Crothers, lat 73, z Boardman zmarła w piątek 17 marca 2023 r. w szpitalu św. Elżbiety w Youngstown.

Marilou urodziła się 30 września 1949 roku w Youngstown jako córka Paula J. i Luiza F. Cocora Chiarello. Ukończyła w 1967 r. Cardinal Mooney High School.

Pracowała w Mahoning National Bank, Domu Towarowym Kohl’s i Quadax Medical Billing przed przejściem na emeryturę w 2012 roku.

Marilou był członkiem SS. Kościół Cyryla i Metodego (parafia św. Antoniego z Padwy) i Towarzystwo Dzieciątka Jezus w Pradze, Cech Dam i Starszych. Lubiła robić i malować ceramikę oraz spędzać czas z rodziną, zwłaszcza z ukochanym wnukiem, kapralem Williamem A. Crothersem z USMC.

Jej mąż, William Crothers, którego poślubiła 6 listopada 1971 roku, zmarł 17 maja 1992 roku.

Przeżyła dwie córki, Louisa Ann Crothers z Youngstown i Billie Marie Crothers z New Middletown. siostra Paulette Chiarello z Youngstown; brat Jim (Jennifer) Chiarello; wnuk Williama A. Crotherowie z USMC; oraz dwóch siostrzeńców, Raymonda i Randy’ego Lilo.

Wraz z rodzicami i mężem śmierć poprzedził jej siostrzeniec Richard Lillo.

Rodzina Marilou chciałaby podziękować profesjonalnemu personelowi Special Care, Kelly i Bailey, za wsparcie podczas jej choroby.

Rodzina poprosiła, aby hołd materialny przybrał formę datków rodzinnych na pamiątkę Marilou.

Przyjaciele mogą dzwonić od 16:00 do 19:00 w środy w Higgins-Reardon Funeral Homes, Poland Chapel, 2722 Centre Road (224), Poland, OH 44514.

Modlitwa rozpocznie się w czwartek o godzinie 9:30 w kaplicy Higgins-Reardon Funeral Homes w Polsce, po której nastąpi chrześcijańska msza pogrzebowa odprawiona o godzinie 10:00 w kaplicy Matki Bożej z Góry Karmel, celebrowana przez wielebnego Michaela G. Cariglio. .

Zobacz ten hołd i wyślij kondolencje na www.higgins-reardon.com.

(specjalne zawiadomienie)

READ  Betty Jane Hrinko 1925-2022 | Wiadomości, sport, praca