Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Krajowe koszykarki dziewcząt otrzymują odznaczenia państwowe III klasy

Krajowe koszykarki dziewcząt otrzymują odznaczenia państwowe III klasy

Columbus, Ohio (WKBN) — W poniedziałek ogłoszono ogólnostanowe drużyny OHSAA Division III, na które głosowało Ohio Prep Athletic Association.

Ośmiu graczy z regionu zdobyło odznaczenia ogólnostanowe.

Poniżej znajduje się pełna lista selekcji ze wszystkich stanów, w tym zwycięzcy trenera i gracza roku oraz pogrubieni gracze gospodarzy.

2023 Dywizja III – Drużyny koszykówki dziewcząt All-Ohio
Gracz Roku: Corey Vermilia, Loudonville
Trener Roku: Denny Schrock, Doylestown Chippewa
Pierwszy zespół: Regan Vincovich, Belmont Union Local, 6:2, Real Madryt, 22,4 (punkty na mecz); Tori Kildow, Belmont Union Local, 6-1, SR, 16,6; Carly Moore, Tip Bethel City, 5-11, SR, 15,7; Riley Leonard, Winchester Eastern Brown, 5-6, SR, 28,9; Gabrielle Stuber, Rockford Parkway, 6-0, SR, 18,7; Megan Mayotte, Worthington Christian, 5-9, SR, 19,0; Natiah Nelson, Columbus Africantric, 5-10, Jr., 15,0; Abby Riddell, Baltimore Liberty Union, 5-10, SR, 18,8; Sania Hall, Shaker Heights Laurel, 6-0, Francja, 20,8; Mary Beckley, Shaker Heights Laurel, 5-10, SR, 15,6; Corri Vermilia, Loudonville, 5-9, jr., 29,5

Druga drużyna: Kenley Norman, Peaceville Meadowbrook, 5-6, Jr., 14,0; Sierra Brinson, Dixie New Lebanon, 5-10, junior, 23,4; Gracie Barnes, Cincinnati Country Day, 5-9, SR, 16.3; Libby Evanchin, Sabina East Clinton, 5-10, SR, 17,3; Peyton Magee, Leesburg Fairfield, 5-8, SR, 19,0; Peyton Johnson, Peebles, 5-7, Jr., 24,0; Riley Reismiller, Coldwater, 6-5, SR, 16,2; Lev Lindemann, Delphus Jefferson, 5-7, Jr., 20,3; Katie Kauffman, Ottawa-Glandorf, 6-0, Jr., 10,0; Genea Powers, Columbus Africantric, 5-8, fr, 15,0; Janyah Bohanon, Warrensville Heights, 6-2, SR., 20,5; Addison Rhodes, Columbiana Crestview, 5-11, fr.19.7

Trzeci zespół: Lindsey Best, Martin’s Ferry, 5-7, 16,6; Stephanie Alsteter, Lewistown Indian Lake, 5-10, SR, 15,1; Abigail Adkins, Johnstown Monroe, 5-10, Jr., 17,2; Olivia Skillings, Mechanicsburg, 5-8, Jr., 16,2; Delaney Peters, LaGrange Keystone, 5-7, SR, 14,0; Tess Conroy, Cuyahoga Heights, 5-7, SR, 19,4; Elizabeth Denmere, Cleveland Villa Angela St. Józef, 5-10; fr, 21.0; Naomi Kip, Smithville, 5-11, Jr., 14,7; Demi Watson, Youngstown Liberty, 5-9, SR, 19,1; Sophia Hawke, Brookfield, 5-7, SR, 20,3; Annabelle Rodriguez, Doylestown Chippewa, 5-9, SR., 12,8

READ  Jan F. Spencera, 1943-2021 | Wiadomości, sport, praca

Uwaga specjalna: Hazley Matthews, Ironton Rock Hill, 5-8, SR, 17,6; Ira LaVey, Nelsonville-York, 5-10, Jr., 20,1; Emma Garrison, Adena, 5-9, Jr., 16,7; Kitten Hope, Seaman North Adams, 6-0, SR, 13,2; Sienna Allen, Portsmouth, 5-11, fr, 19,2; Maelynn Howell, Portsmouth West, 5-11, senior, 14,1; McKenna Walker, Wheelersburg, 5-6, SR, 10,8; Kaleigh Norris, Zoarville Tuscarawas Valley, 5-9, więc., 10,0; Bailey Eddelman, Uhrichsville Claymont, 5-6, SR. , 16,0; Amy Dusky, Beverly Fort Frey, 5-4, 12,4; Kelly Maslowsky, West Lafayette Ridgewood, SR. 5-9, 14,0; Pam Kandrach, Rayland Buckeye Local, 5-9, junior, 17,0; Kylie Wells, Middletown-Madison, 6-1, Junior, 11,8; Liv Thompson, Camden Preppy Shawnee, 5-7, SR, 16,7; Campbell Joel, Camden Preppy Shawnee, 5-6, SR, 13,2; Gina Brumbaugh, West Milton Milton Union, 5-6, 13,9; Megan Zimmerman, Cincinnati Country Day, 5-8, Jr., 16.1; Carrie Zedek, Sherwood Fairview, 5-3, SR, 15,6; Emerson Gray, Liberty Center, 5-7, Jr., 11,8; Mia Hearst, Huron, 5-9, SR, 13,0; Eden Palomo, Castalia Margherita, 5-5, Jr., 11,7; Lily Carter, Columbus International, 5-7, 25,5; Addie DeLong, Mechanicsburg, 5-6, Jr., 17,5; Malle Lofton, Harvest Prep Winchester Canal, 5-6, FR, 14.0; Missy Miller, Milford Centre Fairbanks, 5-11, SR, 9,8; Canon Giles, Brooklyn, 5-11, SR, 17,7; Laura McCoy, Garrettsville Garfield, 5-8, SR 15,3; Riley Kobitz, Sullivan Black River, 5-7, Jr., 22,4; High Foster, Youngstown Liberty, 5-5, SR, 18,9; Addesa Miller, Apple Creek Waynedale, 5-7, jr. 12,8; Caitlin Teitler, Wooster Treeway, 5-8, Jr. 14,7; Abby Hangar, Doylestown Chippewa, 5-8, SR, 10,6; Alyssa Gesser, Apple Creek Windell, 5-7, Jr. 11,0; Lovren Gaskins, Kolumbijczyk Crestview, 6-0, So. , 11,6; Maggie Pavlanski, Cortland Lakeview, 5-8, SR, 13,8; Marie Brandt, Polska, 5-9, Jr., 12.4

READ  Polskie państwowe linie lotnicze odmawiają przyjęcia na pokład rosyjskiej tenisistki | Sporty Narodowe

grzecznościowy: Maddie Singer, Smithville, 5-8, rzędy, 10,2; Nadia Love, Rootstown, 14,1; Rose Coats, Atwater Waterloo, SR, 14,6; Carly Lander, Peaceville Meadowbrook, 5-9, Jr., 10,2 punktu na mecz; Josie Creighton, Old Washington Buckeye Trail, 5-11, SR, 11,3; Zara Harveth, Bellaire, 5-6, tak. 14,4; Peyton Roberts, Beaver Local, 5-10, Jr., 17,4; Savannah Bartlett, Cochocton, 5-9, SR, 14,0; Lexi Tucci, Magnolia Sandy Valley, 5-10, Jr., 11,8; Leah Bourquin, Zoarville Tuscarawas Valley, 5-7, więc., 9,2; Caitlyn Drake, Zanesville West Muskingum, SR 5-10, 8.1; Sasha Posey, Van Buren, 5-10, SR. 16,3; Kaidance Iles, Upper Sandusky, 6-0, SR., 11,2; Allison Hughes, Rockford Parkway, 6-2, SR, 11,0; Allison Rhodes, Sherwood Fairview, 5-10, SR, 15,0; Sianna Siphongsak, Willard, 5-1, SR, 10,9; Savannah Brooks, Harrod Allen East, 5-8, Jr., 15,0; Kara Frank, Bloomdale-Elmwood, 5-9, SR, 13,5; Kayla Buehler, Pemberville Eastwood, 5-7, Jr., 13,9; Grace Walton, Upper Sandusky, 5-3, 10,3; Lilly Wortman, Belleville Clear Fork, 5-5, SR, 8,3; Karsen Erford, Ottawa-Glendorf, 5-7, FR, 9,3; Gracie Shepherd, Haviland Wayne Trace, 6-0, SR, 10,4; Sammy Scholes, Bluffton, 5-9, SR, 14,9; Lauren French, Delphuss Jefferson, 6-3, SR, 8-5; Gael Keller, Castalia Margarita, 5-5, SR, 8,4; Grace Stucky, Bucarus Winford, 5-7, SR, 11,0; Hadyn Bailey, Ironton Rock Hill, 5-5, SR. , 12,1; Sophie Hutchinson, Chesapeake, 5-6, fr, 18,7; Kate Ball, Chesapeake, 5-5, 10,6; Riley Leslie, Megs, 6-1, SR, 17,0; Gabe Pernell, Chillicothe Southeastern, 5-5, Jr., 13,5; Emma Henshaw, Chillicothe Huntington, 5-8, Jr., 10,0; Natalie Cooper, Piketon, 5-10, SR, 11,8; Addison West, Lynchburg-Clay, 5-11, Jr., 13,6; Jade Massey, Lynchburg-Clay, 5-9, Jr., 12,5; Faith Donnelly, Leesburg-Fairfield, 5-6, Jr., 12,4; Kenley Jones, Seaman North Adams, 5-2, Jr., 11,8; Skylar Zimmerman, South Webster, 5-6, Jr., 15,7; Dasha Reed, Portsmouth, 5-6, 14,9; Emma Sayer, Portsmouth West, 5-2, Jr., 8,7; Madison Whitaker, Wheelersburg, 5-5, SR, 12,9; Emily Buckley, Amanda Clearcreek, 5-9, SR, 13,0; Chai Dobbs-Euans, Grandview Heights, 6-0, SR., 13,2; Polecenia nadziei, Gotowi na Kolumba, 5-7, SR, 15.1; Ava Steele, Marion Pleasant, 5-9, 14,5; Christine Anthony, przygotowanie żniw, 5-9, SR. , 13,0; Callie Carpenter, Frederictown, 5-7, 15,1; Jimmy Custer, chrześcijanin z Worthington, 5-6, Jr., 10,0; Abby Dixon, Utica, 5-5, 15.2; Carly Lehmann, Fairbanks, 5-8, SR, 12,0; Tatum Lucher, Grandview, 5-9, fr, 16.0; Brooke Manon, West Jefferson, 5-11, SR, 14,8; Alexis Neal, Georgetown, 5-8, SR. q, 12,2; Abby Yukon, St. Paris Graham, 5-7, SR. p, 14,9; Ranley Freeman, Vinetown, 5-7, SR, 15,8; Chaley Wade, West Liberty-Salem, 5-10, Jr., 10,5; Emma Yeager, Claremont Northeastern, 5-9, FR, 10.1; Gina Dirksen, Wersal, 5-9, Jr., 9,2; Makaya Musselman, Kasstown Miami East, 6-1, Jr., 9,3; Sammy Welty, Cincinnati Madera, 6-0, SR, 13,8; Ella Campbell, Middletown Madison, 6-1, SR, 9,5; Harlee Howard, Camden Preble Shawnee 5-10, senior. , 11,7; Jordan Cullum, Sabina East Clinton, 5-2, Jr., 7,1; Brenna Cobb, Anna, 5-6, Jr., 12,1; Ava Gabriel, Wiklif, 5-7, 22,7; Brooke Lehmkuhl, Wellington, 6-0, 14,1; Elise Champagne, Kolumbia, 5-7, Jr., 12,0; Paris Gilmore, Warrensville Heights, 5-7, SR 17,2; Mia Sasano, katolicy Mentor Lake, 5-5, SR, 14.1; Margaret Jones, Shaker Heights Laurel, 5-10, SR, 6,3; Brooklyn Barber, LaGrange Keystone, 5-10, więc., 11.0

READ  Dirk van Duijvenbode zdobył pierwszy tytuł PDC w turnieju Super Series 3 Players Championship Event | Arrows News